Eesti Võlausaldajate Liit lisas liikmetunnistusele Krediidiskoori

EVULi tunnistus

Eesti Võlausaldajate Liit on alates 2015. aastast oma liikmetele välja andnud tunnistusi, et kinnitada nende liikmelisust ja tõendada usaldusväärsust. Tunnistus pakub klientidele ja koostööpartneritele kindlustunnet, võimaldab ettevõttel luua positiivset mainet ning arendada ettevõtte brändi. Alates käesolevast sügisest kuvatakse digitaalsetel tunnistustel ka Krediidiskoori. 

Alates käesolevast sügisest on kõikidel Eesti Võlausaldajate Liidu liikmetel inforegister.ee profiililehel liikmelisust tõendav bänner, samuti on igal EVUL-i liikmel võimalus ja õigus digitaalset tunnistust oma e-kanalites kasutada või välja printida. Tunnistusel kuvatav Krediidiskoor koondab juriidilise isiku kohta käiva taustinfo ühte numbrisse ning aitab hinnata ettevõtte usaldusväärsust.

Inforegistri Krediidiskoor on teadlaste poolt masinõppe meetodil loodud analüütiline mudel, mis prognoosib 99,7% täpsusega ette maksejõuetuse tekkimise või sundkustutamise võimalikkust järgneva 12 kuu jooksul ja väljendab maksimaalset tõenäosust, et hinnatav ettevõte jätab täitmata oma kohustused võlausaldaja ees. Mudel kasutab oma prognoosis ligi 200 erinevat tunnust ja sellist detailsust ega täpsust ei suuda ei inimsilm, aju ega muu organ mitte kunagi saavutada.

Rohkem infot liidu, tunnistuste ning nende kasutamise kohta leiad evul.ee lehelt: “Eesti Võlausaldajate Liit: uued tunnistused on samm edasi läbipaistva ja tugevama majanduse suunas“.

FacebookLinkedInTwitter

Loe järgmisena