Inforegistri hooldustööd ja tulevikusuunad teenuste arendamisel

20. ja 21. juulil võivad esineda tõrked inforegister.ee portaali kasutamises. Peamiseks tõrgete põhjuseks on eeldatust mahukamad, teenuse kvaliteedi parandamisele suunatud hooldustööd. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

Inforegister on hoogsalt kasvanud ja oleme tegemas ümberkorraldusi

Inforegister.ee portaal on Eesti suurima vaadatavusega äriinfo portaal, millel on ligi 0,5 miljonit unikaalset külastajat kuus, kes teevad kokku ligi 4 miljonit päringut. See on koht, kus nii ettevõtted kui eraisikud saavad vastuse küsimusele, kellega äri teha? Inforegistris on mugavalt leitavad rahaliste ja strateegiliste otsuste vastuvõtmiseks olulised näitajad ja visuaalid Eesti ettevõtete kohta.
2017. aasta algusest on Inforegistri maksvate klientide arv kasvanud ca 165% võrra, aasta lõpuks on planeeritud veel neljakordne kasv. Kõigi portaalis registreerunud kasutajate arv kokku on tõusnud juba 61 000-ni, mis on 8 000 võrra suurem, kui oli aasta alguses. Kui 2011. a oli portaalil umbes 3 000 unikaalset külastajat päevas, siis 2017. aastal on unikaalseid külastajaid olnud tööpäevadel keskmiselt 22 000 – 28 000. See tähendab, et viimase kuue aastaga on Inforegistri unikaalsete külastajate arv tööpäevadel kasvanud üle 7 korra.

Register OÜ omanik ja juhatuse liige, Marie Rosin, märgib, et „Oleme täna jõudnud Eesti äriinfo turul staatusesse, kus sellest teenusest on saamas, julgen öelda, et lausa elutähtis teenus ja meie kaubamärgist Inforegister, loodetavasti selle sünonüüm! Meilt oodatakse keskmisest oluliselt rohkem ja me teeme kõik, et olla vääriline partner.“. „Tunnetame oma eduga kaasnevat vastutust ja panustame aina rohkem tehnoloogilise infrastruktuuri ning toodete arendamisse. Selle ja meie mahtude olulise ja kiire kasvu tõttu teeme suuri ümberkorraldusi, mis tähendab ka mahukamaid hooldustegevusi“, täiendab omalt poolt ettevõtte teine juhatuse liige Peep Küngas.

Mõlemad rõhutavad, et Register OÜ tooteportfelli on lisandumas uusi lahendusi, sh on Register OÜ ambitsioonide tunnustuseks mitmed EL rakendusuuringute projektid. Muuhulgas on Register OÜ alustanud uue generatsiooni Inforegistri arendust, mida luuakse välisturgudele suundumist silmas pidades, kuid esimesena saavad seda „maitsta” Eesti kasutajad.

Seoses teenuste kolimisega võib üksikuid tõrkeid veel esineda

HooldustöödTeenuse kasutuse olulise hüppe taustal on tulemas veel täiendavaid hooldustöid kuni 2017 aasta lõpuni (sealhulgas teenuste kolimine uude, kõrgjõudlusega andmekeskusesse). Püüame oma kasutajaid aegsasti teavitada erinevate kanalite kaudu ja palume kindlasti lugeda meie saadetavaid infokirju. Nii saame tagada, et hooldustööd häirivaid kasutust võimalikult vähe.
Kõigist uutest toodetest ja võimalustest, mis annavad ettevõtetele veel paremad võimalused oma äriprotsesside toetamiseks, anname jätkuvalt teada teavituste ja Inforegistri blogi kaudu.

Register OÜ tänab kõiki oma kliente ja kasutajaid juba ette kannatlikkuse eest kõnealuste ümberkorralduste ajal – see saab kindlasti tasutud uute hüvede ja võimekuse kasvuga nende jaoks!

FacebookLinkedInTwitter

Loe järgmisena