Interaktiivne seminar ettevõtlusmaastiku ohtude ja võimaluste teemal

Inforegistri seminar ettevõtlusmaastiku ohtude ja voimaluste teemal

13. märtsil toimus Inforegistri ja Tartu Teaduspargi koostöös interaktiivne koolitus/seminar „Kuidas maandada krediidiriske ning tõsta ettevõtte edukust”. Ürituse eesmärgiks oli tõsta teadlikkust ettevõtlusmaastikul valitsevatest ohtudest ning ühtlasi ka tutvustada võimalusi, mis aitavad tõsta ettevõtte edukust ning maandada krediidiriske.

Probleemide ennetamisele tuleks rohkem tähelepanu pöörata

Ärimaastikul valitsevad probleemid ei tule ettevõtjatele enam üllatusena – igapäevaselt võime lugeda meedias esile toodud erinevatest juhtumitest ning samuti kuuleme kogemusi klientidelt ja koostööpartneritelt. Kahjuks aga ei mõelda tavaliselt probleemide ennetamise peale enne, kui endal on tulnud tagajärgedega tegelema hakata!Inforegistri ja Tartu Teaduspargi seminar ettevotlusmaastiku teemal 2018

Seminaril osalejate hulgas oli ka Inforegistri kliente, kes jagasid lahkesti enda kasutajakogemust ning lisaks tõdesid, et ka nemad said enne kõrvetada, kui pöörasid tähelepanu lahendustele, mis aitaksid probleeme ennetada.

Register OÜ meeskonna siiras soovitus on tegeleda probleemidega enne, kui need reaalselt tekkinud on, sest ennetamine on alati tulemuslikum, aega kokkuhoidvam ning ka soodsam kui tagajärgedega tegelemine.

Telli tasuta koolitus oma firma töötajatele

Inforegistri ja Eesti Võlausaldajate Liidu koostööprojekti raames on võimalik ettevõtetel kutsuda oma firmasse meie koolitajad rääkima sellest, kuidas uue ajastu innovaatilisi lahendusi kasutades ettevõttes kolme olulist äriprotsessi paremini tööle rakendada: müügijuhtimine, turundusjuhtimine ja krediidijuhtimine.

Muu hulgas tuleb koolitusel juttu järgnevast:

  • Äritegevuses ei sõlmi kokkuleppeid ettevõtted vaid isikud, kes neid juhivad. Kes on sinu partner?
  • Kuidas tunda ära maksejõuetut ettevõtet?
  • Taustakontrolliks pole aega? ÜKS NUMBER = rohkem kui 100 näitajat!
  • Partneril uus juhatus? Ära avasta olulist siis kui hilja – lase infol iseenesest endani tulla!
  • Kliente vähe? Tõsta end esile ning ära anna käest konkurentsieelist!

Vaata lisaks ja registreeri oma huvi.

FacebookLinkedInTwitterGoogle+

Loe järgmisena