Krediidiskoori näited ehk kuidas Eesti parim krediidijuhtimise vahend firmade maksejõuetust prognoosib

Me oleme Krediidiskoorist ja selle kasutusvõimalustest rääkinud juba oma varasemates artiklites. Vaatame nüüd lähemalt näited ettevõtetest, mis on muutunud maksejõuetuks ja kuidas Krediidiskoori kõiketeadvad silmad neid olukordi ette nägid.

Norest Interior OÜ

Kõrvalt graafikult on näha, et Norest Interior OÜ on olnud kõrge skooriga ja pankroti äärel juba väga pikka aega ning pankroti väljakuulutamine oli ainult vormistamise küsimus. Tegemist oli maksejõuetu ettevõttega.

Aurol OÜ

Aurol OÜ pankrot kuulutati välja 2017 aasta lõpus, kuid kõrvalt graafikult on näha, et pankrotistumise tõenäosus on olnud väga kõrge juba alates suvest.

Roolid AS

Roolid AS pankrot kuulutati välja oktoobris 2017, kuid Krediidiskoor on prognoosinud ettevõttele suurt pankrotistumise tõenäosust juba enne reaalset pankrotti.

Vesiehitus OÜ

Vesiehitus OÜ pankrotiavaldus esitati septembris 2017 ja pankrotiavalduse menetlemine lõpetati raugemise tõttu sama aasta oktoobris. Kõrval olev graafik näitab, et ettevõte on väga suure pankrotistumise tõenäosusega olnud juba väga pikka aega.

FacebookLinkedInTwitter

Loe järgmisena