Innovatsioon ja ettevõtjakesksus viisid Kreedix OÜ koos inforegister.ee-ga European Business Awards finalistide hulka

Eesti kapital põhinev krediidihaldusettevõte Kreedix OÜ kandideerib ettevõtlusauhinnale European Business Awards, millega tunnustatakse Euroopa Liidu silmapaistvaid ettevõtteid nende saavutuste ja innovatsiooni eest. Kreedix OÜ ja Register OÜ asutaja ning juhatuse liikme Marie Rosina sõnul näitab rahvusvahelise žürii tunnustus, et ollakse õigel teel.

Innovaatilised lahendused ja Eesti Võlausaldajate Liit

„Viimane aasta on olnud paljuski pöördeline – oleme välja töötanud mitmeid innovaatilisi IT lahendusi, mis aitavad meie klientidel efektiivselt hinnata oma äripartneri tausta ning krediidivõimelisust, samuti juurutanud ettevõtetes järjekindlalt süsteemset krediidipoliitikat ning 2015. aasta sügisel asutasime MTÜ Eesti Võlausaldajate Liidu, mille üheks eesmärgiks on riiklikul tasandil maksejõuetuse ja krediidiriskidega seonduvate võtmeküsimustega tegelemine, samuti jagatakse avalikult vajalikku infot variisikutest, ettevõtete hülgajatest ja pankrotimeistritest,” sõnab Marie Rosin.

Kreedix OÜ pakub krediidihalduse täisteenust

Kreedix OÜ alustas tegevust 2004. aastal, pakkudes klientidele võlahaldusteenuseid. Tänaseks on Kreedix OÜ võlanõuete portfell 200 miljonit eurot ning äriklientidele osutatakse krediidihalduse täisteenuseid – krediidijärelevalvet, nõuete analüüsi, taustauuringuid, kohtulikku ja kohtueelset õigusabi, võlamenetlust ning krediidikindlustust.

Register OÜ töötab välja krediidihalduseks vajalikke lahendusi

2009. aastal asutati Kreedix OÜ tütarettevõte Register OÜ, mis on spetsialiseerunud krediidihalduseks vajalike infotehnoloogilise lahenduste väljatöötamisele. Register OÜ-s kogutakse andmeid otse algallikatest ja iganädalaselt talletatakse terabaitide kaupa infot, mille põhjal loodud mudelid ja rakendused võimaldavad tuvastada maksekäitumise mustreid ja ennetada krediidikahjusid. Tegemist ei ole esimese korraga, mil pälvitakse rahvusvahelist tunnustust – Register OÜ loodud rakendusliides lingitud avaandmete ja äriinfo saamiseks Register App Engine Graph API ehk Graph API esindas eelmisel aastat Eestit finalistina Euroopa linkandmete konkursil SEMANTiCS 2015.

Vaata ka videot Kreedixi ja Inforegistri tegemistest:

Eestit esindab European Business Awards konkursil 15 ettevõtet

Kümnendat aastat järjest korraldatava Euroopa oluliseima ettevõtlusauhinna European Business Awards raames valiti 33 000 ettevõtte seast Eestit esindama viisteist ettevõtet. Lisaks Kreedix OÜ-le on finalistideks AS Oilseeds Trade, Axinom Eesti OÜ, Brightspark OÜ, Creditstar Group, G4S Eesti, Magnetic MRO AS, Mooncascade OÜ, Nortal, Omniva, Proekspert AS, Selfdiagnostics OÜ, Skeleton Technologies OÜ, Tallinna Linnatranspordi AS, Technomar & Adrem AS ja Top Marine.

European Business Awardsi juht Adrian Tripp soovib omalt poolt edu Kreedix OÜ-le edasistes voorudes ning märgib ära, et EBA tunnustus tähendab olla ettevõtluseliidi keskmes ning annab ka selge konkurentsieelise.

Vaata lisaks European Business Awardsi lehelt ja tutvu ka Register OÜ lahendustega: Krediidiskoor, IR NOW!inforegister.ee ja rakendusliides.

FacebookLinkedInTwitter

Loe järgmisena