Kuidas leida parim tööpakkuja ja mida saab iga tööotsija ohu vältimiseks ära teha?

Pole ju vahet, kas tööotsija on hetkel tööga hõivatud või töötu, sest tema töö otsimise eesmärk on igal juhul oma tänase olukorra parandamine. Vihma käest ladiseva räästa alla sattumine on aga võimalik lausa iga kümnenda tööpakkuja puhul ja seda olukorras, kus tööjõukriis on ukse ees, nagu näitab täna Tööandjate Keskliidu Tööjõu termomeeter.

Võtsime augusti alguses ette Eesti kaks tuntuimat tööportaali CVKeskuse ja CVOnline ning vaatasime Krediidiskoori abiga üle sealsed tööpakkujad ettevõtted, mis olid üheselt tuvastatavad (leitavad Äriregistrist). Mõlema portaali tuvastatud tööpakkujad jaotusid riskiklassidesse vastavalt joonisele:Tööpakkujate Krediidiskoor - CV-Keskus ja CV Online - 2018Loe lähemalt Ärimeediast, mida veel avastasime ja kuidas siis leida parim tööpakkuja ning mida saab iga tööotsija ohu vältimiseks ise ära teha: „Tööjõukriis on ukse ees, aga iga kümnes tööpakkuja võib olla hunt lambanahas”.

Inforegistris saab kokku täielik pilt tööotsija jaoks ja suurepärane mainekujundus tööpakkujale. Inforegistri Ärimeedia lehel räägime lisaks üldistele ülevaadetele tööturul toimuvast, ka eraldi konkreetsetest probleemsetest ettevõtetest-tööpakkujatest.

Turvalist tööotsimist ja edukat leidmist!

FacebookLinkedInTwitter

Loe järgmisena