Merit Tarkvara, Inforegister ja Omniva Arvekeskus ühendavad jõud

Inforegister alustas septembrikuus koostööd Merit Tarkvaraga, et ettevõtete maksmata arvete info veelgi rohkemate äriinimesteni viia ja koos Eesti ettevõtlusmaastiku läbipaistvust suurendada.

Merit Tarkvara pakub ettevõtjatele lihtsat ja loogilist äritarkvara

Meriti pilvetarkvara

Merit Tarkvara on 1991. aastal loodud firma, mis tekkis ümber asutajate poolt loodud raamatupidamise ja laoarvestuse tarkvara. Ettevõtte areng on kulgenud tõusvas joones ning praegu on raamatupidamisprogramm Merit Aktiva ja palgaprogramm Merit Palk Eestis turuliidrid. Raamatupidamisprogramm Merit Aktiva on kasutusel rohkem kui 46 000 firma raamatupidamise tegemisel ja palgaprogramm Merit Palk rohkem kui 10 000 firma palkade arvestamisel. Meritil on ka tütarfirmad Soomes ja Poolas, kus pakutakse neile riikidele kohandatud tarkvara.

Meriti tarkvara kasutajad hindavad programmide lihtsust ja loogilisust. Merit Aktiva sobib eriti hästi väikestele ettevõtetele, kelle puhul suure ja keerulise tarkvara kasutamine tähendaks vaid ajalist lisakulu. Merit Palk on hea ja kaasaegne lahendus kõigile, kes on varasemalt palkade arvestamiseks Excelit kasutanud. Meriti programme kasutavad nii raamatupidajad kui ka ettevõtjad ning tänu pilvetehnoloogiale on väga lihtne infoga jooksvalt kursis olla ja koostööd teha. Meriti pilvetarkvara saab kasutada igal pool ja iga seadmega. Andmed asuvad turvalises serveris ja neile pääseb ligi nii arvuti, mobiili, tahvelarvuti, Windowsi, Maci, iOS-i, Androidi kui ka Linuxiga.

Merit Tarkvara panustab aktiivselt ka heategevusse ja haridusse. Nimelt on õppeasutustel ja tudengitel võimalik Merit Aktiva ja Merit Palga täisversioone tasuta kasutada. Heategevusprojektides on Meriti fookus suunatud lastele ja puuetega inimestele.

Tutvu Meriti programmide ja võimalustega Meriti kodulehel.

Meriti, Omniva ja Inforegister NOW koostöös maksmata arvete info nähtavaks

Omniva e-arved NOW mobiilirakenduses

Koostöö pakub lisavõimalust kõigile Meriti tarkvara kasutajatele, kes on aktiveerinud e-arvete edastamise Omniva Arvekeskuse kaudu. Võttes kasutusele ka Inforegister NOW rakenduse, saavad Meriti raamatupidamisprogrammi kasutajad hakata otse NOW rakenduses jälgima ka maksmata arvete seisu.

E-arvetele tuginedes näed NOW rakendusest, kas ettevõtted on arvete tasumisega hilinenud ning kui suur on nende võlakoorem. Kui klient arve tasumata jätab, saad NOW-st abi ka võlglastega toimetulekuks – sul on võimalik otse rakendusest saata võlainfo avaldamiseks Inforegistri keskkonda ning samuti toetab võla sissenõudmisel Inforegistri emafirma Kreedix. Lisaks teavitab NOW sind sellest, kui toimub midagi olulist kliendi või partneri äritegevuses, näiteks tekib maksuvõlg, vahetub juhatuse liige või algatatakse pankrotimenetlus. Olles kursis oluliste sündmuste ja maksmata arvete seisuga, saad kaitsta oma raha, kiirendada arvete laekumisi ning abi ka tähtajaks maksmata arvete eest raha kättesaamisel.

E-arvete seisu nägemiseks Inforegister NOW rakenduses:

  1. Installi NOW rakendus Androidi seadmesse või võta see kasutusele arvutis m.inforegister.ee
  2. Lisa kliendid, parnerid jm huvipakkuvaid firmad NOW-s jälgimisse
  3. Kui jälgimisse lisatud firma äritegevuses toimub midagi olulist, genereerib NOW vastava teavitusega kaardi/teavituse. Igal kaardil näed lisaks muule infole maksmata arvete all tabaluku ikooni. Kliki NOW sündmuse kaardil 🔒 ikooni, et aktiveerida e-arvete seisu nägemine.

Inforegister NOWs maksmata arvete aktiveerimineVaata lisaks ja proovi e-arveid NOW rakenduses 3 kuud tasuta.

Lisalugemist:Omniva ja Inforegister NOW toovad maksmata arvete info otse sinu taskusse ja aitavad võlglastelt rahad kätte saada”.

FacebookLinkedInTwitter

Loe järgmisena