Inforegister NOW! – mobiilirakendus klientide ja partnerite äritegevuse jälgimiseks

Aina suurenevas andmete rägastikus on üha keerulisem ja aeganõudvam leida otsustamiseks vajalikku infot. Tehnoloogia areneb väga kiiresti ja oma oskustega järele jõudmine pole lihtne ülesanne. Inforegister NOW! pakub massiivses andmehulgas orienteerumiseks uudset lahendust – mobiilirakendus aitab teha tarku äriotsuseid, teavitades sind olulistest ja ajakohastest juhtumitest. Näiteks annab NOW! märku, kui jälgimisse lisatud kliendil/koostööpartneril tekib maksuvõlg, vahetub juhatuse liige või algatatakse pankrotimenetlus.

Nagu Google NOW, kuid mõeldud äriks

Inforegister NOW! teade - pankroti väljakuulutamise teade2016. aasta lõpus avaldatud Androidi rakendus Inforegister NOW! on inspireeritud Google Now äpist. Kui Google Now informeerib kasutajat näiteks ilmast, uudistest ja päevasest ajakavast, siis Inforegister NOW! toob kasutajani tähelepanu väärivad juhtumid klientide ja koostööpartnerite äritegevusest. Seejuures lisab NOW! juurde ka otsustamiseks vajalikku infot, mis aitab teavitustele koheselt reageerida.

Rakendus hoiab sulle huvi pakkuvatel firmadel silma peal

NOW! mobiilirakendus võimaldab aega säästa, sest info otsimise ja pideva jälgimise asemel hoiab rakendus seiresse/jälgimisse lisatud ettevõtetel ise silma peal. Selle tarvis kogutakse riiklikest registritest, veebist ja ettevõtetelt iganädalaselt terabaitide kaupa infot, mille põhjal loodud mudelid võimaldavad tuvastada maksekäitumise mustreid ja ennetada krediidikahjusid.

Olulised teavitused otse nutitelefoni

Inforegister NOW! teavitab sind, kui seiresse lisatud ettevõte ei esita tähtajaks aastaaruandeid, maksudeklaratsioone või ei täida muid kohustusi. Veelgi enam – kui ettevõttel tekivad maksuvõlad, laekumised hilinevad või kasvab pikaajalise maksejõuetuse risk, saad tänu NOW! rakendusele sellest esimeste seas teada. See võimaldab sul kiiresti reageerida ja finantskahjude vältimiseks vajalikud meetmed kasutusele võtta. Näiteks saad varakult algatada kõrgenenud krediidiriskiga klientide võlamenetluse või otse NOW! rakenduses info kolleegidele tegutsemiseks edastada.

Teavituste edastamine kolleegide ja teiste osapooltega on võimalik kasutades harjumus­pärased e-kanaleid, nagu näiteks e-post, Facebook jt rakendused sinu Androidi seadmes.

Kaardid ja joonised lihtsustavad juhtumist kiirelt ülevaate saatmist

Et numbrid, seosed ja muu info oleks hõlpsalt mõistetav, on NOW! rakenduses kasutusel kaardid ning joonised.

Inforegister NOW - juhatuse liikme vahetuse teavituse näideKaardid, mis panevad su tegutsema

NOW! kaartidelt leiad:

 • muutused firma võlgades;
 • majandusaasta aruande esitamise või esitamata jätmise info;
 • ametlikud teadaanded;
 • firma põhiandmete muutused;
 • muutused käibemaksukohusluses;
 • muutused juhatuses / B-kaardil.

Joonised, mis räägivad sulle loo

Joonistelt leiad järgmise info:

 • firma ülevaade (asutamise aasta, staatus, sektor, KMK nr, käive, bilanss, võlad);
 • Krediidiskoor firma riskiklassi hindamiseks;
 • peamised seotud inimesed ja firmad, mis äri mõjutavad;
 • firma võla ajalugu;
 • ametlikud teadaanded, mis avavad rohkem likvideerimiste, ühinemiste ja pankrottide seisu;
 • juhatuse liikmete poolt tekitatud võla ajalugu temaga seotud firmades;
 • alarmid (esitamata maksudeklaratsioonid, aastaaruanded, lõpetatud käibemaksukohuslus ja ametlikud teadaanded liigist „Pankrotimenetluse teated”).

Inforegister NOW! mobiilirakendus on loodud äris konkurentsieelise andmiseks

Inforegister NOW! kaardi näide - vara arestimineNOW! on tööriist, mis toob firma omanikele, juhtidele ja krediidihaldurile välja need juhtumid, millega on suure tõenäosusega vaja tegeleda. Juba tänasel päeval genereerib NOW lisaks seiresse lisatud ettevõtete jälgimisele ka soovitusi ja müügivihjeid müügiinimestele, kuid täiendame seda funktsiooni tulevikus veelgi. NOW! mobiilirakenduse eesmärk on aidata ettevõtetel saavutada konkurentsieelis järgnevalt:

 • krediidihaldur saab varase teavituse laekumise hilinemisest ja nupu laekumise tõenäosuse suurendamiseks;
 • firma juhid ja omanikud on kursis ettevõtte arenguga;
 • müügimees on esimene, kes võtab ühendust kuuma müügivihjega.

Lisaks B2B valdkonnas kasutamisele on rakendus abiks ka eraisikutest ostjatele. Näiteks soovitame jälgimisse lisada kaupmehe, kellelt ettemaksu tegemise järel kaupa ootama jääd. Nii saad varakult reageerida, kui ettevõtte äritegevusega seotud juhtumitega kaasneb oht, et ostetud kaup hilineb või üldse kohale ei jõua.

Inforegister.ee portaali edasiarendus sinu mobiiltelefonis

Inforegister NOW! on Inforegister.ee portaali edasiarendus, mis võtab arvesse tänapäeva aina kiiremat elustiili, kus õigel hetkel olulise informatsioonis teada saamine võib anda märkimisväärse konkurentsieelise

Erinevalt Inforegister.ee portaalist ei näita NOW! kaarte nende sündmuste kohta, mis on pärit ajast enne firma seiresse lisamist. NOW! kaardid on mõeldud koheseks tegutsemiseks ja minevikust pärit kaardid ei aita sellele kaasa. Uued kaardid genereeritakse ja edastatakse siis, kui seiratavas firmas tekivad muudatused, mis eeldavad sinu sekkumist (näiteks maksuvõla tekkimine, juhatuse liikme vahetus jms).

NOW! ütleb sulle ainult olulise info – argumenteeritult ning koheselt rakendataval kujul.

Nõuandeid IR NOW! mobiilirakenduse kasutamiseks ja planeeritud uuendused

Inforegister NOW! juhtum - firma nime muutuse teadeJärgmised NOW! arendusetapid võimaldavad mobiilirakendust kasutada inforegister.ee portaalist eraldi. Praegu on vaja veel NOW! kaartide nägemiseks firmad kõigepealt inforegister.ee portaalis seiresse (automaatsesse jälgimisse) lisada. Arvesta, et kaardid ei ilmu kohe, vaid alles siis, kui jälgimisse lisatud ettevõtetes tekivad olulised muudatused.

Lähikuudel planeeritud rakenduse täiendused

 • mugav sisselogimine Facebooki ja mobiil-ID-ga;
 • firmade otsimise ja jälgimisse (seiresse) lisamise võimalus otse rakenduses;
 • e-arvete rakendusega ühendamise võimalus (koostöös Omniva e-arvekeskusega);
 • mitmekeelsus;
 • täpsemad soovitused ja müügivihjed.

Proovi Inforegister NOW! mobiilirakendust juba täna

Praegu on kõigil huvilistel võimalik Inforegister NOW! rakendust tasuta proovida. Lae äpp alla Google Play Store’ist.

Google Play Store - Lae alla NOW! rakendus

FacebookLinkedInTwitter

Loe järgmisena