Omniva ja Inforegister NOW toovad maksmata arvete info otse sinu taskusse ja aitavad võlglastelt rahad kätte saada

Inforegister NOW mobiilirakendusega saad mugavalt taustainfot kontrollida ning oled kursis, kui su kliendil või partneril makseraskused tekivad. Värskeim täiendus võimaldab otse rakendusest vaadata ka maksmata arvete infot.

NB! Inforegister NOW Androidi rakendust saad kasutada ka arvutiga. Lihtsalt mine aadressile m.inforegister.ee ja logi sisse olemasoleva Inforegistri kasutaja, mobiil-ID või Facebookiga.

Lisa kliendid ja partnerid jälgimisse ning Inforegister NOW teavitab sind olulisest

Oled alustamas uut koostööd, tegemas ostu või müüki? Inforegister NOW mobiilirakendusega saad enne tehingu tegemist hõlpsalt firma tausta kontrollida, ka liikvel olles. Lisaks võimaldab NOW huvipakkuvad firmad automaatsesse jälgimisse lisada ning toob sinuni tähelepanu väärivad juhtumid klientide ja koostööpartnerite äritegevusest. NOW annab märku, kui jälgimisse lisatud firmal:Omniva e-arved NOW mobiilirakenduses

  • tekib maksuvõlg,
  • vahetub juhatuse liige,
  • algatatakse pankrotimenetlus,
  • toimub muu oluline sündmus.

Seejuures lisab NOW juurde ka otsustamiseks vajalikku infot, mis aitab teavitustele koheselt reageerida.

Krediidiskoor NOW-s aitab teha targa krediidiotsuse vaid mõne hetkega

Inforegister NOW kaartide läbivaks osaks on Krediidiskoor, mis koondab äriettevõtete kohta käiva taustinfo ühte numbrisse. Krediidiskoor jääb alati vahemikku 0 kuni 1, kus 0 tähendab madalat ja 1 kõrget krediidiriski. Krediidiskoori vaadates saad hõlpsalt hinnata klientide maksejõulisust ning seejärel otsustada väga kiirelt, kas ja millistel tingimustel anda kliendile krediiti. Näiteks kui firma Krediidiskoor on vahemikus 0,74-1,00, siis tasub neile müüa ainult ettemaksuga ning tasutamata arvete korral on nõude laekumine kahjuks ebatõenäoline.

Krediidiskoor uueneb pidevalt ning lisaks Krediidiskoori numbrile on NOW kaartidel välja toodud ka skoori muutus protsentides.

Nüüd näed NOW-s ka maksmata arvete infot

Koostöös Omniva Arvekeskusega aitab NOW rakendus kiirendada ka arvete laekumisi. E-arvetele tuginedes näed NOW rakendusest, kas ja kui palju on mõni ettevõte arvetega hilinenud ning kui suur on nende võlakoorem. Kui mõni arve tasumata jääb, saad samast rakendusest abi ka võlglastega toimetulekuks. Omniva Arvekeskust kasutab Eestis juba tuhandeid ettevõtteid ning seda saab e-arvete saatmiseks kasutada eraldiseisvalt või ühildada erinevate äritarkvaradega.

Järgevalt oleme välja toonud 3 peamist viisi, kuidas Omniva ja NOW koostöö su ärile kasuks võib tulla. 

  1. Kaitse oma raha ja väldi võlglasi. Riskide maandamiseks saad Inforegistri Krediidiskoori abil hinnata kliendi maksevõimet enne teenuse osutamist ja arve koostamist. Juba e-arve saanud partnerite maksekäitumisel ja majanduslikul olukorral hoiab silma peal Inforegister NOW rakendus, mis toob sinuni ärikriitilised teavitused jälgimisse lisatud firmade kohta.
  2. Kiirenda arvete laekumist. Omniva Arvekeskusega võid alati kindel olla, et sinu kliendid on arved kätte saanud ja seda saab tõestada! Kasutades e-arveid võimaldad oma klientidel arveid kiiremini hallata ja seeläbi ka kiiremini tasuda. NOW kaudu saad ise ühe toksega saata meeldetuletusi laekumata arvete saajatele. Loe Omniva Arvekeskuse ja e-arvete kasude kohta lähemalt siit.
  3. Saa tähtajaks maksmata arvete eest raha kätte. Kui peaks juhtuma, et arve saaja ei maksa arvet tähtajaks, saad NOW kaudu võla avalikustada. Võlad publitseeritakse Inforegistris, need jõuavad suurematesse raamatupidamisprogrammidesse ja levivad NOW kaartide kaudu. Soovi korral hakkab nõudega tegelema ka Inforegistri emafirma Kreedixi võlahalduse tiim.

Proovi e-arveid NOW rakenduses 3 kuud tasuta

Kasuta võimalust ja proovi Omniva Arvekeskuse e-arveid NOW rakenduses 3 kuud tasuta, täiesti riskivabalt. Boonusena saad kaasa Infroregistri Business XL paketi, mis annab ligipääsu kõigile raportitele, ärivõrgutikule ja muule infole Eesti suurima äriportaali andmebaasis. Omniva e-arvete aktiveerimiseks NOW rakenduses tuleb teha vaid 3 sammu:Maksmata arved Inforegister NOW mobiilirakenduses

  1. Installi NOW mobiilirakendus Google Play’st või mine arvutis aadressile m.inforegister.ee ja logi sisse (Inforegistri kasutaja, mobiil-ID või Facebookiga)
  2. Kui Sa veel seda teinud pole, siis lisa kliente, partnereid või teisi sulle huvipakkuvaid firmasid jälgimisse. Selleks ava IR NOW rakendus, kasuta otsingut 🔍, et leida huvipakkuv firma ja kliki firma ülevaate lehel „Hakkan jälgima”.
  3. Kui jälgimisse lisatud firma äritegevuses toimub midagi olulist, genereerib NOW vastava teavitusega kaardi, mis annab ülevaate sündmusest. Igal kaardil näed lisaks muule infole maksmata arvete all tabaluku ikooni. Kliki sündmuse kaardil 🔒 ikoonile, et aktiveerida e-arved.

Kui e-arved aktiveeritud, saadame info Omniva Arvekeskusele ja sulle avatakse 3 kuuks tasuta Arvekeskuse konto. Seejärel saad meiliga juba edasised juhised, kuidas Arvekeskust kasutada ja Inforegister NOW rakendusest maksimumi võtta.

Installi NOW rakendus siit või logi sisse m.inforegister.ee ja saa maksmata arvete info kohe oma taskusse.

Kas loetud info oli kasulik? Jaga seda ka teistega:

FacebookLinkedInTwitter

Loe järgmisena