OpenStreetMap kaardid Inforegistris – jätkame avatud tehnoloogiate ja avaandmete kasutuselevõttu

Inforegistri kaartide info pärineb OpenStreetMapilt

Augusti lõpust alates on Inforegistris kaartidena kasutusel värsked OpenStreetMap kaardid. OpenStreetMap on avatud lähtekoodiga projekt, mille raames luuakse vabalt kasutatavaid geograafilisi andmeid. Inforegistri kasutajatele tähendab eelnev seda, et lisaks tänavatele ja hoonetele on Inforegistri kaartidel välja toodud ka kohaliku kogukonna poolt lisatud huvipunktid. Plaanime uuendada kaardiinfot esialgu kord kvartalis.

Eelnevalt on osade firmade esindajad avaldanud soovi Inforegistri kaartidel tuua paremini esile firmade asukohad või teeninduspunktid. Nüüd saavad firmad OpenStreetMap’i kaudu ise lisada oma klientidele Inforegistrisse täiendavaid juhiseid ja märke oma esinduste paremaks leidmiseks.

Inforegister töötab selle nimel, et muuta ettevõtted läbipaistvamaks ja selle raames teeb koostööd avatust suurendavate initsiatiividega. Avatud lähtekoodiga kaardirakendus on loogiline jätk riikliku aadressandmete süsteemi jt avaandmete kasutuselevõtule.

OpenStreetMap’is kaasalöömise kohta vaata lähemalt aadressilt https://www.openstreetmap.org ja aadressandmete kohta loe edasi blogiartiklist: Inforegister võttis kasutusele riikliku aadressiandmete süsteemi”.

Kas teadsid, et Inforegistri avaandmeid on võimalik tellida ka otse oma tarkvarasse? Uuri lähemalt siit: Tasuta avaandmed on nüüd sinu jaoks valmis”.

FacebookLinkedInTwitterGoogle+

Loe järgmisena