Rakendusliidese ja otselinkidega säästad aega, raha ning oma töötajaid

Meie jaoks on oluline pakkuda lisaks andmetele erinevaid digilahendusi, mis aitavad muuta kliendi elu lihtsamaks ja mugavamaks, olgu selleks siis  andmete pärimine oma infosüsteemi või otselinkide lisamine raamatupidamistarkvarasse, et vähendada ettevõtete otsimisele kuluvat aega.

Inforegister.ee-d haldavas Register OÜ-s kogume andmeid otse algallikatest, puhastame, lingime ja loome nende põhjal mudeleid nii krediidi-, müügi- kui ka turuanalüütika jaoks. Iganädalaselt talletame terabaitide kaupa andmeid, millest eraldatakse miljoneid fakte Eesti firmade ja nendega seotud isikute kohta. Oleme võtnud kasutusele isikliku kõrgjõudlusega klastri, et tagada piisav jõudlus suurandmete töötlemiseks.

Edastamaks andmeid ja valmisarvutatud analüütikat klientideni, oleme realiseerinud linkandmete API-d nii reaalajamajanduse (voogedastuse kaudu) kui traditsiooniliste REST-teenuste jaoks. Loodud lahendused on kasutusel POS-, CRM- ja ERP-lahendustes ning töökindluse tagamiseks võimaldame teenuseid kõrge käideldavusega (99,99%) privaatpilve kaudu.

Register API rakendusliidesega äriinfo ühest kohast ja seostatultRakendusliides Register Graph API

Register App Engine Graph API on rakendusliides, mille abil on ettevõtetel võimalik Inforegistrist saada lingitud avaandmeid ja äriinfot. Tegemist on nii riiklikest registritest kui ka eraallikatest pärinev infoga, nagu näiteks maksu- ja muud võlad, ametlikud teadaanded, ettevõtete kontakt- ja üldinfo, samuti juhatuse liikmetega seotud andmed jms. Graph API rakendusliides on kasutusel inforegister.ee-s, kus on võimalik lingitud kujul saada infot Eesti ettevõtetest ja ettevõtjatest ning nende endistest ja praegustest seostest.

Rakendusliidese kohta saad lähemalt lugeda blogiartiklist „Rakendusliides – vajaduspõhine äriinfo ühest kohast” ning pakettidega tutvuda Register API infolehel.

Otselinkide lisamine raamatupidamistarkvaradesse

Otselinkidega saab avada otse raamatupidamissüsteemist huvipakkuva ettevõtte ülevaatelehele Inforegistris ja soovi korral vaadata raporteid ning võrgustikke. Otselinkide kasutamise eelduseks on see, et eelnevalt ollakse Inforegistrisse sisse loginud, vastasel juhul tuleb raportite ja võrgustike vaatamiseks sisse logida ja otsingut uuesti alustada. Otselinkide lisamine on üldjuhul võimalik HansaWorldi raamatupidamistarkvara ja Directo äritarkvara puhul. Lisainfo saamiseks ja vajalike seadistuste tegemiseks võta ühendust Inforegistri või tarkvara esindajaga.

Laiendame oma koostööpartnerite võrgustikku pidevalt ning peagi on otselinke võimalik lisada veel teistessegi äritarkvaradesse. Anna meile teada, kui sinu ettevõttes kasutatavat äritarkvara nimekirjas pole, kuid otselinkide lisamisest huvitatud oled.

Kokkuvõte

Otselinkide lisamine ja rakendusliidese kasutamine aitab ettevõtte raamatupidajatel, krediidihalduritel ning teistel finants- ja juhtivtöötajatel nii aega kui ka energiat säästa. Samuti vähendab andmeliidestus inimlikust eksimusest (näiteks käsitsi kopeerimisel) tekkivate vigade hulka.

Lisainfo saamiseks või teenuse tellimiseks võta ühendust: kontakt.

FacebookLinkedInTwitter

Loe järgmisena