Suvine infopomm Directo kasutajatele – Inforegistri äriinfo otse kliendikaardilt

Kasutad Directo äritarkvara ja soovid teha veelgi targemaid äriotsuseid? Siis on see uudis mõeldud täpselt sulle.

Sel suvel pakub Inforegister kõigile Directo äritarkvara kasutajatele, kes ei ole veel Inforegistrit seestpoolt näinud, võimalust panna äriinfo ettevõtte heaks tööle. Kui oled Directo tarkvara kasutaja ja hakkad Inforegistri kliendiks, saad kuni augustikuu lõpuni tasuta proovida ajakohast ja kvaliteetset äriinfot, et ettevõttesiseste otsuste kvaliteet täiesti uuele tasemele viia.

Selle kampaania raames on võimalik kõigil uutel Inforegistri klientidel tutvuda hästi struktureeritud äriinfo potentsiaaliga ning leida sellele infole parimad rakenduskohad just enda äritegevuses.

Millist infot Inforegister jagab ja kuidas see su ärile kaasa võib aidata?

Seosed inimeste ja ettevõtete vahel

Ärivõrgustiku näideÄrivõrgustike abil saad vaadata ettevõtete ja juhatuse liikmete seoseid teiste ettevõtete ja juhatuse liikmetega. Ärivõrgustike seoseid saad kasutada ka müügikontaktide leidmiseks või põhjalikuma taustakontrolli tegemiseks.

Finantsinfo detailsemaks analüüsimiseks

Ettevõtete majandusaastaaruanded ja finantshinnangud äritegevusele lihtsustavad turust ülevaate saamist, konkurentide järgi luuramist ning klientide tausta põhjalikumat uurimist.

See, millest ei räägita

Krediidiraportid näitavad klientide ja koostööpartnerite maksuvõlgasid ja teadaolevaid erasektori võlgasid ning nende võlgnevuste ajalugu.

Ainult väga head krediidiotsused

Krediidiskoor koondab kliendi kohta käiva taustinfo ühte numbrisse ja aitab hinnata rahade laekumise tõenäosust enne ja pärast müügitehingut. Krediidiskoor hindab Eesti ettevõtete maksejõulisust täpsusega kuni 99,5% ja Inforegister näitab prognoosi graafiliselt kuni 9 kuud tulevikku.

Liider äriinfo töötlemisel

Inforegister on professionaali tööriist põhjaliku ülevaate saamiseks oma äripartneri taustast, maksekäitumisest ja majandusseisust. Võrgustikud, võlagraafikud ja igapäevaselt uuenevad skoorid on ajast ja kohast sõltumatult 24/7 kättesaadavad ning aitavad kiirelt langetada õigeid äriotsuseid. Inforegistri tooteid ja teenuseid usaldab täna Eesti rohkem kui 1 000 ettevõtet.

Directo kasutajate mugavus – äriinfo otse kliendikaardilt

Directo äritarkvarast saad minna Inforegistrisse ka otse kliendikaardilt. See võimaldab mugavalt ja kiirelt jõuda vajaliku taustinfoni selle ettevõtte kohta, mida parasjagu Directos vaatad.

Näiteks kui on avatud Register OÜ kliendikaart, siis sealt kliendikaardilt saad liikuda otse Inforegistrisse Register OÜ taustainfot kontrollima.

Selleks tuleb Directos teha vastav seadistus, mis selle funktsionaalsuse aktiveerib. Peale seadistamist muutub kliendikaardil REG NR klikitavaks ja avab Inforegistri ettevõtte profiili uues aknas.

Kampaania kestab kuni 31.08.2017.

VAATA LISAKS JA TELLI ÄRIINFO

Otse Directo äritarkvarast on Inforegistriga võimalik ühendus luua ka juba kõigil olemasolevatel Inforegistri klientidel. Võta meiega ühendust kontakti lehel või saada e-kiri info@ir.ee ja saadame juhise seadistuste tegemiseks.

Artikli esialgne autor on Mario Lõhmus.

FacebookLinkedInTwitter

Loe järgmisena