Liitu uudiskirjaga

Sisesta oma e-postiaadress

Uudiskiri

Register OÜ

Loome lahendusi ärilt ärile müügis konkurentsieelise saamiseks

Register OÜ on kiiresti kasvav äriteadmuse- ja analüütikaturu idufirma, mille missiooniks on B2B müügile orienteeritud firmade Lead-to-Cash äriprotsesside optimeerimine. Me töötame selle nimel, et järgmise generatsiooni CRM ja ERP lahenduste kasutajad saaksid oma tööriistadest maksimumi – et müük ja krediidihaldus toimuks nutikalt ning et spetsialistid saaksid pühenduda äriks olulistele tegevustele. Pakume oma klientidele kaasajastatud linkandmeid, kvaliteetset analüütikat ning tippklassi know-how'd, mis aitab ettevõtetel oma konkurentidest eristuda.

 

MISSIOON. Võimaldada konkurentsieelist B2B müügi Lead-to-Cash äriprotsesside optimeerimise kaudu

VISIOON. Tõeline reaalajamajandus, kus operatiivseid otsuseid tehakse kiiresti ja täpselt

 

 

Külastajaid kuus
 

Inforegister.ee portaalil on igakuiselt üle 300 000 külastaja ja 3 miljoni lehe vaatamise.

300 000+

 

Registreeritud kasutajaid

Üle 55 000 inimese on ennast inforegister.ee kasutajaks registreerinud.

55 000+

 

Kliente
 

Register OÜ tasulisi tooteid ja teenuseid usaldab juba rohkem kui 1000 Eesti ja välismaa ettevõtet.

1000+

 

Käive
 

Ettevõtte käive on aasta-aastalt kasvanud ning ületas 2016. aastal 1 miljoni piiri.

1 000 000+ €

Nutikad lahendused äriprotsesside optimeerimiseks ja konkurentsieelise saamiseks

 

2009. aastal loodud Register OÜ on spetsialiseerunud krediidihalduseks ja müügiks vajalike infotehnoloogilise lahenduste väljatöötamisele. Meie eesmärgiks on optimeerida äriprotsesse selliselt, et tagada maksimaalne kasu müügivihjest kuni rahavoogude juhtimiseni. Loodud lahendused aitavad ettevõtetel teha olulisi järeldusi ja tarku äriotsuseid.

Värskeima info pakkumiseks kogume ja talletame iganädalaselt Eesti firmade ning nendega seotud isikute kohta terabaitide kaupa andmeid. Andmete põhjal loodud mudelid ja rakendused võimaldavad tuvastada maksekäitumise mustreid ja ennetada krediidikahjusid.

Vaata lisaks: InforegisterNOW! mobiilirakendus,  Krediidiskoor, Register API rakendusliides, bränding, muud lahendused.

 

Oleme liikmed, toetajad ja teeme koostööd

Meil on heameel toetada organisatsioone ja teha koostööd ettevõtetega, mille eesmärgid ja väärtushinnangud meie omadega ühtivad.

 

 


 

MTÜ Eesti Võlausaldajate Liit asutati soovist tagada Eesti ärimaastiku läbipaistvam toimimine. Liidu põhieesmärgiks on ettevõtluskultuuri parendamine ja ärimaastiku avatumaks muutmine, seda eelkõige läbi krediidiriskidega seonduvate võtmeküsimuste kaardistamise, nende analüüsimise ja maksejõuetuse sõlmprobleemidega tegelemise. Oleme EVUL-i asutajaliige (tunnistus). Vaata lisaks EVUL-i veebilehelt. 

MTÜ Open Knowlede Estonia eesmärk on näha üle kogu maailma ühiskondi, kus igaühel on ligipääs olulisele infole ning võimalus kasutada seda oma elukeskkonna paremaks mõistmiseks ja kujundamiseks. Register OÜ on Open Knowledge Estonia toetajaliige, sest soovime kaasa aidata avatud teadmuse levikule Eestis nii sõnades kui ka tegudes. Loe lähemalt organisatsiooni kodulehelt.

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda on Eesti suurim ja mõjukaim ettevõtjaid esindav organisatsioon Eestis, tegutsedes tänaseks juba 91 aastat. Koja eesmärk on Eesti ettevõtluse edendamine ning kaasaaitamine ettevõtjasõbraliku majanduskeskkonna loomisele ja säilitamisele. Register OÜ on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige alates 2014. aastast. Lisainfo koja veebilehelt.

 

Tunnustused ja auhinnad

 

 


 

2015. aastal pääses meie rakendusliides Register API finaali rahvusvahelisel linkandmete konkursil SEMANTiCS. Fookuses oli big data ja linkandmete kasutamine nii eraettevõtluses ja e-kaubanduses kui ka avalikus sektoris ja teadus- ning arendustöös. Loe API ja konkursi kohta lisaks Inforegistri blogist.

 

2016. aasta lõpus kandideerisime koos emaettevõtte Kreedixiga ettevõtlusauhinnale European Business Awards. Konkursil tunnustati Euroopa Liidu silmapaistvamaid ettevõtteid nende saavutuste ja innovatsiooni eest. Loe lähemalt ja vaata videot Inforegistri blogist.

 

Register OÜ ISO sertifikaadid

Register OÜ-l on kasutusel keskkonna- ja kvaliteedijuhtimissüsteem, mis vastab rahvusvahelistele standarditele ISO 14001:2015 (sertifikaat) ja ISO 9001:2015 (sertifikaat). Kontrolli teostas ja sertifitseerimise viis läbi BM TRADA.

 

European Business Awards konkursile esitatud video meie tegemistest

 
 

 

Enam kui 1000 ettevõtet usaldab meie tooteid ja teenuseid

Telia

Neste

Merko

 

Telli meie uudiskiri

Liitu meie uudiskirjaga, et hoida end kursis Register OÜ toodete uuenduste ja pakkumistega.