Register OÜ   I   Storybook OÜ

Loome lahendusi ärilt ärile müügis konkurentsieelise saamiseks

REGISTER OÜ on kiiresti kasvav äriteadmuse- ja analüütikaturu idufirma, mille missiooniks on B2B müügile orienteeritud firmade Lead-to-Cash äriprotsesside optimeerimine. Me töötame selle nimel, et järgmise generatsiooni CRM ja ERP lahenduste kasutajad saaksid oma tööriistadest maksimumi – et müük ja krediidihaldus toimuks nutikalt ning et spetsialistid saaksid pühenduda äriks olulistele tegevustele. Pakume oma klientidele kaasajastatud linkandmeid, kvaliteetset analüütikat ning tippklassi know-how‘d, mis aitab ettevõtetel oma konkurentidest eristuda.

STORYBOOK OÜ on tütarettevõte, mis jutustab suurandmetes peituvaid lugusid igal ajal ja igas kohas, sõltumata riigist või avalikust ruumist. Internetibrauseri kasutajatele on avanemas 20 miljoni veebilehe omanikuinfo brauseri aknakeses ja veebisisus– et teha õigeid ja kiireid äriotsuseid.  

MISSIOON. Võimaldada konkurentsieelist B2B müügi Lead-to-Cash äriprotsesside optimeerimise kaudu

VISIOON. Tõeline reaalajamajandus, kus operatiivseid otsuseid tehakse kiiresti ja täpselt

Külastajaid kuus

Inforegister.ee portaalil on igakuiselt üle 300 000 külastaja ja 3 miljoni lehe vaatamise.

300 000+

Save

Registreeritud
kasutajaid

Üle 70 000 inimese on ennast inforegister.ee kasutajaks registreerinud.

70 000+

Kliente

Register OÜ tasulisi tooteid ja teenuseid usaldab juba rohkem kui 3000 Eesti ja välismaa ettevõtet.

3 000+

Käive

Ettevõtte käive on aasta-aastalt kasvanud ning ületas 2016. aastal 1 miljoni piiri.

1 200 000+ €

Inforegistri-meeskond-Tallinna-kontoris

Inimesed

Inforegistri meeskond koosneb oma ala meistritest, kellele äriliselt olulise probleemi keskpärane lahendus ei ole piisav. Meie Tallinna ja Tartu kontorites töötavad andmeteadurid, analüütikud ja IT-spetsialistid, kelle kireks on luua ning täiendada äritegemist efektiivistavaid mudeleid ja lahendusi. Samuti müügi- ja turundusinimesed ning loomulikult haldurid, kelle igapäevaseks ülesandeks on klientide heaolu eest hoolitseda.

Väärtustame oma töötajaid läbi nende tervise edendamise, teadmiste arendamise, meeskonnavaimu loomise ja kvaliteetse töökeskkonna pakkumise. Kui oled huvitatud koos ambitsioonika meeskonnaga klientidele konkurentsieelise loomisest ja uutele väljakutsetele avatud, võta meiega julgesti ühendust.

Kontorid Tallinnas ja Tartus

Et olla ühtviisi lähedal nii Põhja- kui ka Lõuna-Eesti klientidele, jaguneb meie meeskond kahe kontori vahel. Tallinnas on töötajate käsutuses 2016. aastal valminud Öpiku majas uudne, silmapaistavalt nägus ja ergonoomiline töökeskkond, mis sisaldab näiteks elektriliselt tõstetavaid töölaudu, helisummutavat viimistlust ja loomingulist disaini. Tartu kontor ei ole küll sama uus, kuid seal on lisaks tööks vajalikule loodud mugav puhkeruum ja lõõgastavateks puhkehetkedeks massaažitool ning saun.

Kliendid ja partnerid on meile alati külla oodatud. Kohtumise kokkuleppimiseks võta ühendust oma ettevõtte kontaktisikuga.

VAATA KONTORITE ASUKOHTI

Inforegistri-kontor-Tallinnas

Nutikad lahendused äriprotsesside optimeerimiseks ja konkurentsieelise saamiseks

2009. aastal loodud Register OÜ on spetsialiseerunud krediidihalduseks ja müügiks vajalike infotehnoloogilise lahenduste väljatöötamisele. Meie eesmärgiks on optimeerida äriprotsesse selliselt, et tagada maksimaalne kasu müügivihjest kuni rahavoogude juhtimiseni. Loodud lahendused aitavad ettevõtetel teha olulisi järeldusi ja tarku äriotsuseid.

Värskeima info pakkumiseks kogume ja talletame iganädalaselt Eesti firmade ning nendega seotud isikute kohta terabaitide kaupa andmeid. Andmete põhjal loodud mudelid ja rakendused võimaldavad tuvastada maksekäitumise mustreid ja ennetada krediidikahjusid.

Vaata lisaks: InforegisterNOW! mobiilirakendus,  Krediidiskoor, Register API rakendusliides, bränding, muud lahendused.

Oleme liikmed, toetajad ja teeme koostööd

Meil on heameel toetada organisatsioone ja teha koostööd ettevõtetega, mille eesmärgid ja väärtushinnangud meie omadega ühtivad.

MTÜ Eesti Võlausaldajate Liit asutati soovist tagada Eesti ärimaastiku läbipaistvam toimimine. Liidu põhieesmärgiks on ettevõtluskultuuri parendamine ja ärimaastiku avatumaks muutmine, seda eelkõige läbi krediidiriskidega seonduvate võtmeküsimuste kaardistamise, nende analüüsimise ja maksejõuetuse sõlmprobleemidega tegelemise. Oleme EVUL-i asutajaliige (tunnistus). Vaata lisaks EVUL-i veebilehelt.

Save

Save

MTÜ Open Knowledge Estonia eesmärk on näha üle kogu maailma ühiskondi, kus igaühel on ligipääs olulisele infole ning võimalus kasutada seda oma elukeskkonna paremaks mõistmiseks ja kujundamiseks. Register OÜ on Open Knowledge Estonia toetajaliige, sest soovime kaasa aidata avatud teadmuse levikule Eestis nii sõnades kui ka tegudes. Loe lähemalt organisatsiooni kodulehelt.

Tunnustused ja auhinnad

2015. aastal pääses meie rakendusliides Register API finaali rahvusvahelisel linkandmete konkursil SEMANTiCS. Fookuses oli big data ja linkandmete kasutamine nii eraettevõtluses ja e-kaubanduses kui ka avalikus sektoris ja teadus- ning arendustöös. Loe API ja konkursi kohta lisaks Inforegistri blogist.

2016. aasta lõpus kandideerisime koos emaettevõtte Kreedixiga ettevõtlusauhinnale European Business Awards. Konkursil tunnustati Euroopa Liidu silmapaistvamaid ettevõtteid nende saavutuste ja innovatsiooni eest. Loe lähemalt ja vaata videot Inforegistri blogist.

Register OÜ-l on kasutusel keskkonna- ja kvaliteedijuhtimissüsteem, mis vastab rahvusvahelistele standarditele ISO 14001:2015 (sertifikaat) ja ISO 9001:2015 (sertifikaat). Kontrolli teostas ja sertifitseerimise viis läbi BM TRADA.

European Business Awards konkursile esitatud video meie tegemistest

Save