Meie inimesed

Koos jõuame kaugemale

Inforegistri meeskond koosneb oma ala meistritest, kellele äriliselt olulise probleemi keskpärane lahendus ei ole piisav. Meie Tallinna ja Tartu kontorites töötavad andmeteadurid, analüütikud ja IT-spetsialistid, kelle kireks on luua ning täiendada äritegemist efektiivistavaid mudeleid ja lahendusi. Samuti juhid, müügi- ja turundusinimesed ning loomulikult haldurid, kelle igapäevaseks ülesandeks on klientide heaolu eest hoolitseda.

Allpoolt leiad Register OÜ ja meiega tihedalt seotud ettevõtete töötajate kontaktandmed ning info vabade töökohtade kohta.

Üldinfo saamiseks helista tel 7446 645 või kirjuta info@ir.ee

KLIENDISUHTED

 
Joel Rannat, BA
Müügijuht
E-post: joel.rannat@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
Mattias Nõlvak
Suurkliendihaldur/
Krediidikindlustus
Register OÜ juhatuse liige 
Kreedix Kindlustusmaakler  OÜ juhatuse liige
E-post: mattias.nolvak@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 

ÄRIMEEDIA JA TURUNDUS

 
Rita Treimuth, MA
Tegevjuht / Inforegistri ärimeedia peatoimetaja
E-post: rita.treimuth@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
Adele Johanson, BA
Andmeajakirjanik
E-post: adele.johanson@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
Digry Vigry 
Tehisintellekt-andmeajakirjanik
E-post: meedia@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
Kristiina Zadin
 
Kristiina Zadin, BSc
Turundusjuht
E-post: kristiina.zadin@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 

JUHTIMINE JA TUGI

 
Marie Rosin, MBA
Juhatuse liige
E-post: marie.rosin@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Mattias Nõlvak
Register OÜ juhatuse liige
E-post: mattias@kkm.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
Elise Soosaar
Raamatupidaja
E-post: elise.soosaar@ir.ee, arved@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Reelika Ein, MA
Talendijuht
E-post: reelika.ein@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 

TOOTEARENDUS ja -TUGI (kohalik turg)

 
Silver Park
Süsteemiadministraator
E-post: silver.park@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
 
 
Valmar Joandi
Süsteemiadministraator
E-post: valmar.joandi@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Margus Pae
Noorem-andmeinsener
E-post: margus.pae@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
 
Hannes Siitoja
 
Hannes Siitoja
Vanem-arvutigraafik
E-post: hannes.siitoja@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
Kaari Sibrits
 
Kaari Sibrits
Graafiline disainer
E-post: kaari.sibrits@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
Hermo Soodla
 
Hermo Soodla
Veebiprogrammeerija
E-post: hermo.soodla@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Martin Kooga
Noorem-veebiarendaja
E-post: martin.kooga@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Maria Helena Preiman
Noorem-veebiarendaja
E-post: maria.preiman@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Aron Tanel Niin
Back-end arendaja
E-post: aron.niin@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu

TOOTEARENDUS (rahvusvaheline turg)

 
Octavio Pozo Garcia, PhD
Vanemandmeteadur
E-post: octavio.pozo@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
 
 
Jüri Kuusik, MSc
Andmeteadur
E-post: jyri.kuusik@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
 
Mervi Sepp
 
Mervi Sepp Rei, PhD
Andmeteadur
E-post: mervi.sepp@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
Madis-Karli Koppel
 
Madis-Karli Koppel, MSc
Noorem-andmeteadur
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
Olha Kaminska, BSc
Noorem-andmeteadur
E-post: olha.kaminska@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Siim Käba, MSc
Arenduspartner
Zero Technologies OÜ
E-post:  info@zerotech.ee
Kontor: Viru Väljak 2, Tallinn
 
 
Simmo Siil
Arendusinsener
Zero Technologies OÜ
Kontor: Viru Väljak 2, Tallinn
 
 
Tarmo Tubro
Arendusinsener
Zero Technologies OÜ
Kontor: Viru Väljak 2, Tallinn
 
 
Piret Lattikas, MCs
Arendusinsener
Zero Technologies OÜ
Kontor: Viru Väljak 2, Tallinn
 
 
TULE MEILE TÖÖLE!
Andmeinsener
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
TULE MEILE TÖÖLE!
Andmeteadur
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
 

KREDIIDIHALDUS/VÕLAHALDUS
Kreedix OÜ

 
Margit Ruusmaa
Tegevjuht (Kreedix OÜ)
E-post: margit.ruusmaa@kreedix.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Helen Suits
Krediidihaldur (Kreedix OÜ) (pikal puhkusel)
Krediidijärelvalve teostamine
E-post: helen@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Heidi Lea
Nõudehaldur (Kreedix OÜ)
Kohtueelne ja kohtulik menetlus
E-post: heidi.lea@kreedix.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
TULE MEILE TÖÖLE!
Äriarendusjuht (Kreedix OÜ)
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
 
 
TULE MEILE TÖÖLE!
Krediidihaldur (Kreedix OÜ)
Kontor: Teguri 37B, Tartu