Meie inimesed

Koos jõuame kaugemale

Inforegistri meeskond koosneb oma ala meistritest, kellele äriliselt olulise probleemi keskpärane lahendus ei ole piisav. Meie Tallinna ja Tartu kontorites töötavad andmeteadurid, analüütikud ja IT-spetsialistid, kelle kireks on luua ning täiendada äritegemist efektiivistavaid mudeleid ja lahendusi. Samuti juhid, müügi- ja turundusinimesed ning loomulikult haldurid, kelle igapäevaseks ülesandeks on klientide heaolu eest hoolitseda.

Allpoolt leiad Register OÜ ja meiega tihedalt seotud ettevõtete töötajate kontaktandmed ning info vabade töökohtade kohta.

Üldinfo saamiseks helista tel 7446 645 või kirjuta info@ir.ee

MÜÜK/KLIENDIHALDUS

 
Joel Rannat, BA
Müügijuht
E-post: joel.rannat@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
Mattias Nõlvak
Suurkliendihaldur
E-post: mattias@kkm.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 

TOOTEARENDUS

Peep Küngas
 
Peep Küngas, Dr. ing.
Juhatuse liige / Arendusjuht
E-post: peep.kungas@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
 
 
Jüri Kuusik, MSc
Andmeteadur
E-post: jyri.kuusik@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
 
 
Octavio Pozo Garcia, PhD
Vanemandmeteadur
E-post: octavio.pozo@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
 
Mervi Sepp
 
Mervi Sepp Rei, PhD
Andmeteadur
E-post: mervi.sepp@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
Liubov Kyaes
Liubov Kyaes, MSc
Andmeinsener
E-post: liubov.kyaes@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
Madis-Karli Koppel
 
Madis-Karli Koppel, MSc
Noorem-andmeteadur
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
Tuuli Vahtra, BA
Digitaalse turunduse spetsialist
E-post: tuuli.vahtra@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
 
 
Helen Kokk, MSc
Kasutajakogemuse disainer
E-post: helen.kokk@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
 
 
TULE MEILE TÖÖLE!
Andmeteadur
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
 
 
TULE MEILE TÖÖLE!
Andmeinsener
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 

ÄRIMEEDIA

 
Adele Johanson, BA
Andmeajakirjanik
E-post: adele.johanson@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 

JUHTIMINE JA TUGI

 
Marie Rosin, MBA
Juhatuse liige
E-post: marie.rosin@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Rita Treimuth, MA
Tegevjuht / Inforegistri ärimeedia peatoimetaja
E-post: rita.treimuth@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
Kristiina Zadin
 
Kristiina Zadin, BSc
Turundusjuht
E-post: kristiina.zadin@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
Kerli Järvetar
Raamatupidaja (pikal puhkusel)
E-post: kerli.jarvetar@ir.ee, arved@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Elise Soosaar
Raamatupidaja
E-post: elise.soosaar@ir.ee, arved@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Reelika Ein, MA
Talendijuht
E-post: reelika.ein@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 

IT TUGI

 
Silver Park
Süsteemiadministraator
E-post: silver.park@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
 
 
Margus Pae
Noorem-andmeinsener
E-post: margus.pae@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
 
Hermo Soodla
 
Hermo Soodla
Veebiprogrammeerija
E-post: hermo.soodla@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
Hannes Siitoja
 
Hannes Siitoja
Vanem-arvutigraafik
E-post: hannes.siitoja@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
Kaari Sibrits
 
Kaari Sibrits
Graafiline disainer
E-post: kaari.sibrits@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Valmar Joandi
Süsteemiadministraator
E-post: valmar.joandi@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Martin Kooga
Noorem-veebiarendaja
E-post: martin.kooga@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Aron Tanel Niin
Back-end arendaja
E-post: aron.niin@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
Maria Helena Preiman
Noorem-veebiarendaja
E-post: maria.preiman@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 

KREDIIDIKINDLUSTUS
Kreedix Kindlustusmaakler OÜ

 
Mattias Nõlvak
Juhatuse liige / Suurkliendihaldur (Kreedix Kindlustusmaakler OÜ)
E-post: mattias@kkm.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 

KREDIIDIHALDUS/VÕLAHALDUS
Kreedix OÜ

 
Margit Ruusmaa
Tegevjuht (Kreedix OÜ)
E-post: margit.ruusmaa@kreedix.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Helen Suits
Krediidihaldur (Kreedix OÜ) (pikal puhkusel)
Krediidijärelvalve teostamine
E-post: helen@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Heidi Lea
Nõudehaldur (Kreedix OÜ)
Kohtueelne ja kohtulik menetlus
E-post: heidi.lea@kreedix.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
TULE MEILE TÖÖLE!
Äriarendusjuht (Kreedix OÜ)
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
 
 
TULE MEILE TÖÖLE!
Krediidihaldur (Kreedix OÜ)
Kontor: Teguri 37B, Tartu