Meie inimesed

Koos jõuame kaugemale

Inforegistri meeskond koosneb oma ala meistritest, kellele äriliselt olulise probleemi keskpärane lahendus ei ole piisav. Meie Tallinna ja Tartu kontorites töötavad andmeteadurid, analüütikud ja IT-spetsialistid, kelle kireks on luua ning täiendada äritegemist efektiivistavaid mudeleid ja lahendusi. Samuti juhid, müügi- ja turundusinimesed ning loomulikult haldurid, kelle igapäevaseks ülesandeks on klientide heaolu eest hoolitseda.

Allpoolt leiad Register OÜ ja meiega tihedalt seotud ettevõtete töötajate kontaktandmed ning info vabade töökohtade kohta.

Üldinfo saamiseks helista tel 7446 645 või kirjuta info@ir.ee

MÜÜK/KLIENDIHALDUS

Maria-Isabel Runnel
 
Maria Isabel Runnel, MA
Vanem-müügisekretär
E-post: maria.runnel@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu

Save

 
Anita Narits
Müügisekretär
E-post: anita.narits@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Merili Jõgi
Müügisekretär
E-post: merili.jogi@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Janeli Kurvits
Müügisekretär
E-post: janeli.kurvits@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 

INFOREGISTER.EE, RAKENDUSLIIDESED, KREDIIDISKOOR JA BRÄNDITURUNDUS

 
Raul Kallaste, BA
Müügijuht
E-post: raul.kallaste@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
 
Joel Rannat, BA
Suurkliendihaldur
E-post: joel.rannat@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 

TOOTEARENDUS

Peep Küngas
 
Peep Küngas, Dr. ing.
Juhatuse liige / Arendusjuht
E-post: peep.kungas@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
 
 
Jüri Kuusik, MSc
Andmeteadur
E-post: jyri.kuusik@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
 
 
Octavio Pozo Garcia, PhD
Vanemandmeteadur
E-post: octavio.pozo@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
 
Mervi Sepp
 
Mervi Sepp Rei, PhD
Andmeteadur
E-post: mervi.sepp@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
Liubov Kyaes
 
Liubov Kyaes, MSc
Andmeinsener
E-post: liubov.kyaes@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
Madis-Karli Koppel 
Madis-Karli Koppel, BSc
Noorem-andmeteadur
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
 
 
Tuuli Vahtra, BA
Digitaalse turunduse spetsialist
E-post: tuuli.vahtra@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
 
 
Helen Kokk, MSc
Kasutajakogemuse disainer
E-post: helen.kokk@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
 
Külli Sarna
 
Külli Sarna, DipEng, MSc
IT analüütik
E-post: kylli.sarna@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
 
TULE MEILE TÖÖLE!
Andmeteadur
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
 
 
TULE MEILE TÖÖLE!
Andmeinsener
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 

ÄRIMEEDIA

Taavi Tamula
 
Taavi Tamula, MA
Andmeajakirjanik
E-post: taavi.tamula@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Adele Johanson, BA
Andmeajakirjanik
E-post: adele.johanson@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 

JUHTIMINE JA TUGI

 
Marie Rosin, MBA
Juhatuse liige
E-post: marie.rosin@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Rita Treimuth, MA
Tegevjuht / Inforegistri ärimeedia peatoimetaja
E-post: rita.treimuth@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
Kristiina Zadin
 
Kristiina Zadin, BSc
Turundusjuht
E-post: kristiina.zadin@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
Egne Teearu
 
Egne Teearu
Koolitusjuht
E-post: egne.teearu@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
 
Kerli Järvetar
Raamatupidaja (pikal puhkusel)
E-post: kerli.jarvetar@ir.ee, arved@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Elise Soosaar
Raamatupidaja
E-post: elise.soosaar@ir.ee, arved@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 

IT TUGI

 
Silver Park
Süsteemiadministraator
E-post: silver.park@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
 
 
Margus Pae
Noorem-andmeinsener
E-post: margus.pae@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
 
 
Hermo Soodla
Veebiprogrammeerija
E-post: hermo.soodla@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Kersti Eibak
Andmehaldur
E-post: kersti.eibak@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
 
Hannes Siitoja
 
Hannes Siitoja
Graafiline disainer / IT-spetsialist
E-post: hannes.siitoja@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
Triin Lepp
 
Triin Lepp
Graafiline disainer
E-post: triin.lepp@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Paula Kübard
Graafiline disainer
E-post: paula.kubard@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Kaisa Reimand
Graafiline disainer
E-post: kaisa.reimand@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Kaari Sibrits
Graafiline disainer
E-post: kaari.sibrits@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Kerli Erm
Graafiline disainer
E-post: kerli.erm@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 

KREDIIDIKINDLUSTUS
Kreedix Kindlustusmaakler OÜ

 
Mattias Nõlvak
Juhatuse liige / Suurkliendihaldur (Kreedix Kindlustusmaakler OÜ)
E-post: mattias@kkm.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 

KREDIIDIHALDUS/VÕLAHALDUS
Kreedix OÜ

 
Margit Ruusmaa
Tegevjuht (Kreedix OÜ)
E-post: margit.ruusmaa@kreedix.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Helen Suits
Krediidihaldur (Kreedix OÜ) (pikal puhkusel)
Krediidijärelvalve teostamine
E-post: helen@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Heidi Lea
Nõudehaldur (Kreedix OÜ)
Kohtueelne ja kohtulik menetlus
E-post: heidi.lea@kreedix.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Keiu Lindeburg
Krediidihaldur (Kreedix OÜ)
Krediidijärelvalve teostamine
E-post: keiu.lindeburg@kreedix.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu