Meie inimesed

Koos jõuame kaugemale

Inforegistri meeskond koosneb oma ala meistritest, kellele äriliselt olulise probleemi keskpärane lahendus ei ole piisav. Meie Tallinna ja Tartu kontorites töötavad andmeteadurid, analüütikud ja IT-spetsialistid, kelle kireks on luua ning täiendada äritegemist efektiivistavaid mudeleid ja lahendusi. Samuti juhid, müügi- ja turundusinimesed ning loomulikult haldurid, kelle igapäevaseks ülesandeks on klientide heaolu eest hoolitseda.

Allpoolt leiad Register OÜ ja meiega tihedalt seotud ettevõtete töötajate kontaktandmed ning info vabade töökohtade kohta.

Üldinfo saamiseks helista tel 7446 645 või kirjuta info@ir.ee

MÜÜK/KLIENDIHALDUS

Maria-Isabel Runnel
 
Maria Isabel Runnel
Müügisekretär
E-post: maria.runnel@ir.ee
Telefon: +372 5190 1385
Kontor: Teguri 37B, Tartu

Save

INFOREGISTER.EE, RAKENDUSLIIDESED, KREDIIDISKOOR JA BRÄNDITURUNDUS

 
Raul Kallaste, BA
Müügijuht
E-post: raul.kallaste@ir.ee
Telefon: +372 507 9705
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
 
Joel Rannat
Suurkliendihaldur
E-post: joel.rannat@ir.ee
Telefon: +372 5853 8841
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
 
Maarika Kool, BA
Suurkliendihaldur
E-post: maarika.kool@ir.ee
Telefon: +372 5193 1019
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
 
Jan-Ross Liiver
 
Jan-Ross Liiver
Ärikliendihaldur
E-post: jan-ross.liiver@ir.ee
Telefon: +372 5884 7094
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
Kristjan Kõva
 
Kristjan Kõva
Ärikliendihaldur
E-post: kristjan.kova@ir.ee
Telefon: +372 522 8343
Kontor: Valukoja 8, Tallinn

TOOTEARENDUS

Peep Küngas
 
Peep Küngas, Dr. ing.
Juhatuse liige/Arendusjuht
E-post: peep.kungas@ir.ee
Telefon: +372 5568 5297
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
 
 
Jüri Kuusik, MSc
Andmeteadur
E-post: jyri.kuusik@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
 
 
Octavio Pozo Garcia, PhD
Andmeteadur
E-post: octavio.pozo@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
 
Mervi Sepp
 
Mervi Sepp Rei, PhD
Andmeteadur
E-post: mervi.sepp@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
Liubov Kyaes
 
Liubov Kyaes, MSc
Andmeinsener
E-post: liubov.kyaes@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
Madis-Karli Koppel 
Madis-Karli Koppel, BSc
Noorem-andmeteadur
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
 
 
Koit Summatavet, BSc
Noorem-andmeteadur
E-post: koit.summatavet@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
Tuuli Vahtra, BA
Digitaalse turunduse spetsialist
E-post: tuuli.vahtra@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
 
 
Helen Kokk, MSc
Kasutajakogemuse disainer
E-post: helen.kokk@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
 
Külli Sarna
 
Külli Sarna, DipEng, MSc
IT analüütik
E-post: kylli.sarna@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
 
TULE MEILE TÖÖLE!
Andmeteadur
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
 
 
TULE MEILE TÖÖLE!
Andmeinsener
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 

ÄRIMEEDIA

Taavi Tamula
 
Taavi Tamula, MA
Andmeajakirjanik
E-post: taavi.tamula@ir.ee
Telefon: +372 5340 5350
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Adele Johanson, BA
Andmeajakirjanik
E-post: adele.johanson@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
 
Laura Kõiv, BA
Graafiline disainer
E-post: laura.koiv@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 

JUHTIMINE JA TUGI

 
Marie Rosin, MBA
Juhatuse liige
E-post: marie.rosin@ir.ee
Telefon: +372 504 5962
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Rita Treimuth, MA
Tegevjuht
E-post: rita.treimuth@ir.ee
Telefon: +372 501 8831
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
Kristiina Zadin
 
Kristiina Zadin, BSc
Turundusjuht (pikal puhkusel)
E-post: kristiina.zadin@ir.ee
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 
Egne Teearu
 
Egne Teearu
Koolitusjuht
E-post: egne.teearu@ir.ee
Telefon: +372 5395 9263
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
 
Kerli Järvetar
Raamatupidaja (pikal puhkusel)
E-post: kerli.jarvetar@ir.ee, arved@ir.ee
Telefon: +372 510 2778
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Elise Soosaar
Raamatupidaja
E-post: elise.soosaar@ir.ee, arved@ir.ee
Telefon: +372 510 2778
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 

IT TUGI

 
Silver Park
Süsteemiadministraator
E-post: silver.park@ir.ee
Telefon: +372 5805 9309
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
 
 
Margus Pae
Back-end arendaja/IT-spetsialist
E-post: margus.pae@ir.ee
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
 
 
Kersti Eibak
Andmehaldur
E-post: kersti.eibak@ir.ee
Telefon: +372 510 2778
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
 
Hannes Siitoja
 
Hannes Siitoja
Graafiline disainer/IT-spetsialist
E-post: hannes.siitoja@ir.ee
Telefon: +372 5629 4175
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
Triin Lepp
 
Triin Lepp
Graafiline disainer
E-post: triin.lepp@ir.ee
Telefon: +372 5629 4175
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Paula Kübard
Graafiline disainer
E-post: paula.kubard@ir.ee
Telefon: +372 5629 4175
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 

KREDIIDIKINDLUSTUS
Kreedix Kindlustusmaakler OÜ

 
Mattias Nõlvak
Juhatuse liige/Suurkliendihaldur (Kreedix Kindlustusmaakler OÜ)
E-post: mattias@kkm.ee
Telefon: +372 507 9255
Kontor: Valukoja 8, Tallinn
 

KREDIIDIHALDUS/VÕLAHALDUS
Kreedix OÜ

 
Margit Ruusmaa
Tegevjuht (Kreedix OÜ)
E-post: margit@kreedix.ee
Telefon: +372 5301 4128
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Helen Suits
Krediidihaldur (Kreedix OÜ) (pikal puhkusel)
Krediidijärelvalve teostamine
E-post: helen@ir.ee
Telefon: +372 686 7032
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Heidi Lea
Nõudehaldur (Kreedix OÜ)
Kohtueelne ja kohtulik menetlus
E-post: heidi@kreedix.ee
Telefon: +372 5850 7245
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
 
Keiu Lindeburg
Krediidihaldur (Kreedix OÜ)
Krediidijärelvalve teostamine
E-post: keiu@kreedix.ee
Telefon: +372 5787 6855
Kontor: Teguri 37B, Tartu
 
Vaba töökoht Inforegistris
 
TULE MEILE TÖÖLE!
Krediidihaldur
Kontor: Teguri 37B, Tartu