Partnerid

Koos tegutsedes saame klientidele rohkem pakkuda

Register OÜ teeb oma teenuste ja toodete arendamisel koostööd erinevate infotehnoloogia ning äri- ja krediidilahendusi pakkuvate ettevõtetega. Loe meie partnerite kohta lähemalt allpoolt.

Et klientidele veelgi terviklikumaid ja mitmekülgsemaid lahendusi pakkuda, oleme uuteks koostöövõimalusteks alati avatud. Kui Sul on mõtteid, kuidas saaksime üksteisele kasulikud olla, võta meiega julgesti ühendust.

kliendihaldus_logo

Klienditugi OÜ

Klienditugi OÜ on Eesti ainuke professionaalne ärikliendimüügi agentuur, kes aitab 2007 aastast alates ettevõtetel arendada olemasolevaid ja luua uusi ärikliendisuhteid Eestis ja mujal riikides. Inforegister ja Klienditugi AS alustasid koostööd, et tuua Kliendihalduse tarkvara kasutajateni uued võimalused. Need lihtsustavad kliendibaasi ajakohasena hoidmist, krediidiotsuste langetamist ja loomulikult ka uue müügi tegemist. Tegu on nutika ja uue põlvkonna lahendusega, kus tarkvaraväline äriinfo ja andmed, mida kasutajad on varasemalt pidanud käsitsi koguma ja sisestama, on nüüd automaatselt olemas.

omniva-e-arvekeskus

Omniva (Eesti Post AS)

Omniva on rahvusvaheline logistikaettevõte, mis liigutab nii kaupa kui ka informatsiooni. Inforegister teeb koostööd Omniva arvekeskusega, mis on loodud e-arvete haldamiseks, saatmiseks ja vastuvõtmiseks. Omniva e-arveid hakatakse kuvama Inforegister NOW! mobiilirakenduses, mis võimaldab äpi kasutajatele mugavamat krediidihaldust.

Merit-Tarkvara-logo

Merit Tarkvara AS

Merit Tarkvara on 1991. aastal loodud firma, mis tekkis ümber asutajate poolt loodud raamatupidamise ja laoarvestuse tarkvara. Raamatupidamisprogramm Merit Aktiva on kasutusel rohkem kui 46 000 firma raamatupidamise tegemisel ja palgaprogramm Merit Palk rohkem kui 10 000 firma palkade arvestamisel. Meritil on ka tütarfirmad Soomes ja Poolas, kus pakutakse neile riikidele kohandatud tarkvara. Meriti raamatupidamisprogrammi kasutajad saavad lihtsustada maksmata arvete seisu jälgimist aktiveerides e-arvete teenuse Inforegister NOW mobiilirakenduses.

bevira-logo

Bevira OÜ

Bevira on äritarkvara pakkuv ettevõte, mis reaalselt kliendiga kaasa mõtleb ja kliendil oma protsessid seeläbi efektiivseks muuta aitab. Bevira terviklikus äritarkvaras on firma põhiprotsessid ja raamatupidamine mugavalt ühes tarkvarasüsteemis. Bevira klientidel on võimalik äritarkvaras kasutada Krediidiskoori, mis aitab Bevira äritarkvara kasutajatel teha õigeid otsuseid enne ja pärast müügitehinguid ning seeläbi ära hoida krediidikahjusid.

Isolta-Krediidiskoori-partner

Isolta Baltic OÜ

Isolta on pika ajalooga ja usaldusväärne Soome tarkvarafirma, mis pakub väikeettevõtjatele lihtsat ja kasutajasõbralikku finatsjuhtimise lahendust. Isolta abil on võimalik saata arveid, hallata kliendi- ja tootebaasi ning saata raamatupidajale kõik vajalikud müügiraportid. Tänase seisuga kuulub firma kliendibaasi üle 30 000 aktiivse kasutaja Eestist, Soomest, Rootsist, Lätist ja Saksamaalt. Isolta tarkvaras on klientidel võimalik kasutada Krediidiskoori ja Inforegistrist pärinevaid firmade põhiandmeid.

Inforegistri-koostooparnter-Autorsoft

Autorsoft (Voo OÜ)

Autorsoft on eestimaine tarkvara auto- ja tootmisettevõtetele. Autorsoft majandustarkvara kasvas välja Autoringi kauplusest, kuna turul oli suur nõudlus eritarkvara järele ning turul ei olnud terviklikku eestimaist, majandusalast tarkvara paketti. Programm, mis haldaks varuosade tellimusi, klientide remondiajalugu, võimaldaks raamatupidamist ning samuti varade haldust. Need kõik ja rohkemadki võimalused on tänaseks päevaks välja arendatud Autorsoft programmis. Autorsofti ja Inforegistri liidestuse abil on võimalik Inforegistrist pärida ettevõtte andmeid, maksuvõlgasid, Krediidiskoori ja muid andmeid.

levira-as

Levira AS

Levira on kõrget teenustaset ja turvalisust eeldavate missioonikriitiliste infrastruktuuriteenuste osutaja. Levira majutab Register OÜ privaatpilve oma suurepäraste võrguühendustega ja Eesti kõige turvalisemas ISKE standardile vastavas andmekeskuses Tallinna Teletornis. Lisaks majutusele teostab Levira meie kõrgkäideldava ja kõrgjõudlusega privaatpilve riistvara ning OpenStack vahevara haldust ja hooldust.

Excellent-Business-Solutions-Eesti

Excellent Business Solutions Eesti AS

Excellent on suurima kasutajate arvuga äritarkvara pakkuja Eestis, tegutsedes siin aastast 2002. Enam kui 20 000 Eesti ettevõtet on usaldanud osa oma igapäevasest tegevusest Excellenti hoolde, kes vastutab selle eest, et ettevõtete raamatupidamine, palgaarvestus, logistika, kliendihaldus, ärianalüüs ja müük toimiks laitmatult. Excellenti poolt pakutav äritarkvara on Eestis tuntud ka nime all Books, Books Pro või Standard ERP. Excellent pakub Standard Books äritarkvaras koostöös Inforegistriga Krediidiskoori paketti, mille eesmärk on muuta lihtsamaks kliendibaasi haldus, krediidijuhtimine ja võlglastega tegelemine.

Infovara

Infovara OÜ

Infovara on Eestis ainuke konsultatsioonifirma, mis on täielikult pühendunud ärianalüüsi terviklahendustele. Infovaraga koostöös pakume QlikView ärianalüüsi tarkvaras Krediidiskooril põhinevat Võlglaste töölauda, mis annab kohese ülevaate ohus olevatest arvesummadest kliendi, maksetähtaja ja riskiklasside lõikes. Võlglaste töölaud aitab tõhusamalt juhtida rahavoogusid, sest võimaldab prognoosida tõenäolisi ja ebatõenäolisi laekumisi.

kreedix

Kreedix OÜ

Kreedix on Register OÜ emaettevõte, mille põhitegevuseks on rahvusvaheline krediidihaldus. Kreedix’i krediidihalduse raames kogutud andmeid kasutab Register OÜ krediidiriskide hindamise, laekumiste hilinemise jt analüütiliste mudelite loomiseks ning valmislahenduste pakkumiseks. Näiteks saavad Kreedixi kliendid erinevate rakenduste (Inforegister NOW!, Tehniguregister) kaudu varaseid hoiatusi arvete võimaliku hilinemise kohta.

stacc-logo

Tarkvara Tehnoloogia Arenduskeskus OÜ

STACC on Eesti juhtiv andmeteadusega tegelev ettevõte. STACCis viiakse läbi rakendusuuringuid Register OÜ jaoks välja andmekaeve ja masinõppemeetodite väljatöötamiseks Lead-to-Cash äriprotsessi otsuste automatiseerimiseks. Neist uuringutest on välja kasvanud nt Krediidiskoori toode, mis väljastab Eesti firmade maksehäirete tekkimise tõenäosuse järgneva 12 kuu jooksul. Tegemist on turu parima krediidiriskide hindamise mudeliga, mille täpsuseks on 99,5%.

Oleme avatud uutele koostööprojektidele.
Võta ühendust ja räägi oma mõttest.

Telli meie uudiskiri

Liitu meie uudiskirjaga, et hoida end kursis Register OÜ toodete uuenduste ja pakkumistega.