Partnerid

Koos tegutsedes saame klientidele rohkem pakkuda

Register OÜ teeb oma teenuste ja toodete arendamisel koostööd erinevate infotehnoloogia ning äri- ja krediidilahendusi pakkuvate ettevõtetega. Loe meie partnerite kohta lähemalt allpoolt.

Et klientidele veelgi terviklikumaid ja mitmekülgsemaid lahendusi pakkuda, oleme uuteks koostöövõimalusteks alati avatud. Kui Sul on mõtteid, kuidas saaksime üksteisele kasulikud olla, võta meiega julgesti ühendust.

kreedix

Kreedix OÜ

Kreedix on Register OÜ emaettevõte, mille põhitegevuseks on rahvusvaheline krediidihaldus. Kreedix’i krediidihalduse raames kogutud andmeid kasutab Register OÜ krediidiriskide hindamise, laekumiste hilinemise jt analüütiliste mudelite loomiseks ning valmislahenduste pakkumiseks. Näiteks saavad Kreedixi kliendid erinevate rakenduste (Inforegister NOW!, Tehniguregister) kaudu varaseid hoiatusi arvete võimaliku hilinemise kohta.

stacc-logo

Tarkvara Tehnoloogia Arenduskeskus OÜ

STACC on Eesti juhtiv andmeteadusega tegelev ettevõte. STACCis viiakse läbi rakendusuuringuid Register OÜ jaoks välja andmekaeve ja masinõppemeetodite väljatöötamiseks Lead-to-Cash äriprotsessi otsuste automatiseerimiseks. Neist uuringutest on välja kasvanud nt Krediidiskoori toode, mis väljastab Eesti firmade maksehäirete tekkimise tõenäosuse järgneva 12 kuu jooksul. Tegemist on turu parima krediidiriskide hindamise mudeliga, mille täpsuseks on 99,5%.

zero-technologies

Zero Technologies OÜ

Zerotech tegeleb kõrgekvaliteediliste, kasutajasõbralike ja edukate tarkvaralahenduste arendamisega. Zerotech arendab ja hooldab Register OÜ andmete ja analüütika platvormi tarkvara B2B rakenduste jaoks. Zerotechi kandvaks rolliks on uue generatsiooni inforegister.ee portaali ja selle mobiilirakenduse Inforegister NOW! realiseerimine ja hooldus.

levira-as

Levira AS

Levira on kõrget teenustaset ja turvalisust eeldavate missioonikriitiliste infrastruktuuriteenuste osutaja. Levira majutab Register OÜ privaatpilve oma suurepäraste võrguühendustega ja Eesti kõige turvalisemas ISKE standardile vastavas andmekeskuses Tallinna Teletornis. Lisaks majutusele teostab Levira meie kõrgkäideldava ja kõrgjõudlusega privaatpilve riistvara ning OpenStack vahevara haldust ja hooldust.

excellent_logo

Excellent Business Solutions Eesti AS

Excellent on suurima kasutajate arvuga äritarkvara pakkuja Eestis, tegutsedes siin aastast 2002. Enam kui 20 000 Eesti ettevõtet on usaldanud osa oma igapäevasest tegevusest Excellenti hoolde, kes vastutab selle eest, et ettevõtete raamatupidamine, palgaarvestus, logistika, kliendihaldus, ärianalüüs ja müük toimiks laitmatult. Excellenti poolt pakutav äritarkvara on Eestis tuntud ka nime all Books, Books Pro või Standard ERP. Excellent pakub Books 8 äritarkvaras koostöös Inforegistriga Krediidiskoori paketti, mille eesmärk on muuta lihtsamaks kliendibaasi haldus, krediidijuhtimine ja võlglastega tegelemine.

Infovara

Infovara OÜ

Infovara on Eestis ainuke konsultatsioonifirma, mis on täielikult pühendunud ärianalüüsi terviklahendustele. Infovaraga koostöös pakume QlikView ärianalüüsi tarkvaras Krediidiskooril põhinevat Võlglaste töölauda, mis annab kohese ülevaate ohus olevatest arvesummadest kliendi, maksetähtaja ja riskiklasside lõikes. Võlglaste töölaud aitab tõhusamalt juhtida rahavoogusid, sest võimaldab prognoosida tõenäolisi ja ebatõenäolisi laekumisi.

bevira-logo

Bevira OÜ

Bevira on äritarkvara pakkuv ettevõte, mis reaalselt kliendiga kaasa mõtleb ja kliendil oma protsessid seeläbi efektiivseks muuta aitab. Bevira terviklikus äritarkvaras on firma põhiprotsessid ja raamatupidamine mugavalt ühes tarkvarasüsteemis. Bevira klientidel on võimalik äritarkvaras kasutada Krediidiskoori, mis aitab Bevira äritarkvara kasutajatel teha õigeid otsuseid enne ja pärast müügitehinguid ning seeläbi ära hoida krediidikahjusid.

omniva-e-arvekeskus

Omniva (Eesti Post AS)

Omniva on rahvusvaheline logistikaettevõte, mis liigutab nii kaupa kui ka informatsiooni. Inforegister teeb koostööd Omniva arvekeskusega, mis on loodud e-arvete haldamiseks, saatmiseks ja vastuvõtmiseks. Omniva e-arveid hakatakse kuvama Inforegister NOW! mobiilirakenduses, mis võimaldab äpi kasutajatele mugavamat krediidihaldust.

Oleme avatud uutele koostööprojektidele.
Võta ühendust ja räägi oma mõttest.

Telli meie uudiskiri

Liitu meie uudiskirjaga, et hoida end kursis Register OÜ toodete uuenduste ja pakkumistega.