Koostööprojektid

Täname partnereid ja oleme avatud koostööks

Oleme tänulikud partneritele, kellelt saadud toetus on meil võimaldanud mitmeid tooteid ja teenuseid arendada. Näiteks täiendame hetkel firmade krediidiriski hindamise mudelit, kasutades selleks kiiresti muutuvaid andmeid (veebilehed jms). Lisaks oleme välja töötamas mudeleid müügivihjete genereerimiseks. Oleme avatud uuteks koostööprojektideks ja eelkõige huvitatud osalemisest innovaatilistes rakendusuuringutes, mille raames saab luua äriinfot kasutavaid mudeleid Lead-to-Cash äriprotsesside efektiivistamiseks. Kui soovid teha koostööd või meid projekti kaasata, täida lehe lõpus olev vorm või saada e-kiri aadressile info@ir.ee.

PROJEKTI NIMI:

Software Technology and Applications Competence Centre (STACC)

 

Projekti number: EU48684
Projekti periood: 01.09.2015 – 31.12.2022
Projekti summa: 339 600 EUR (kaasrahastaja: Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond)
KIRJELDUS:

Tarkvara TAK (STACC) visiooniks on saada juhtivaks rakendusuuringute keskuseks, kust ettevõtted ja avaliku sektori asutused saavad ligipääsu andmeanalüütika tippspetsialistidele, et üheskoos arendada innovaatilisi tooteid. Meie eesmärk on aidata ettevõtetel, kes vajavad andmeanalüütika tuge, jõuda tipptehnoloogiliste lahendustega kiiremini turule. STACCi strateegilised tegevusvaldkonnad on: (1) Andmeanalüütika süsteemide ja tarkvara optimeerimiseks, (2) Aegruumiliste andmete analüüs, (3) Suurandmed ja turvalisus, (4) E-Tervis ja personaalmeditsiin.

Save

EESMÄRK:

Projekti peamine eesmärk on muuta STACC juhtivaks andmeanalüütika rakendusuuringuid teostavaks keskuseks ning saavutada majanduslik iseseisvus, pakkudes ettevõtetele andmeanalüütika ekspertiisi ja olles kaasautor innovaatiliste toodete loomisel.

TULEMUS:
  1. Eestis tekib maailmatasemel tehnoloogia arenduskeskus, mis pakub kohalikele ettevõtetele andmeanalüütika tuge.
  2. STACC aitab TAK programmi raames enam kui 23l ettevõttel tuua oma innovaatilised tooted kiiremini turule. Lisaks pakutakse turul andmeanalüütika teenust enam kui 50nele ettevõttele.
  3. Partneritele loodud uutest toodetest kasvab müügitulu 41%, nende teadusarendus investeeringud kasvavad 4% ja lisaväärtus töötaja kohta kasvab 12,5% aastas.
  4.  STACC panustab tugevalt Eesti IT hariduse edendamisse ja kasvatab teaduspartnerite võimekust osaldeda andmeanalüütika projektides.

Kutsu meid projekti

Otsid projektiks partnereid või soovid muud koostööd teha?

Kirjuta meile oma ideest ja võtame Sinuga ühendust.

Save

Telli meie uudiskiri

Liitu meie uudiskirjaga, et hoida end kursis Register OÜ toodete uuenduste ja pakkumistega.