Bränditurundus Inforegistris – uued kliendid, partnerid ja töötajad täpselt sihitud turundussõnumitega

Tõsta oma firma usaldusväärsust ja näita oma ettevõtte unikaalset nägu Eesti suurimas äriportaalis.
Bränditurundus Inforegistris toob vähemalt 3x rohkem müügivihjeid kui tavareklaamid.

Bränding Inforegistris

Eristuv firma profiil

Näita oma firma unikaalset nägu neile, kes Su ettevõtte ja ka konkurentide tausta kontrollivad.

Tööandja bränd Inforegistris - Amservi profiil

Tööandja bränd

Lisa piiramatult töökuulutusi ja too esile oma firma kui tööandja brändi Inforegistri tööportaalis.

Sisuturundus Inforegistris - soovitame koostööks

Sisuturundus ärimeedias

Tutvusta oma brändi, tooteid ja teenuseid ning tõsta usaldusväärsust Inforegistri andmete jõuga.

Reklaam Inforegistris

Reklaam Inforegistris

Jõua oma reklaamidega igakuiselt sadade tuhandete ettevõtlike ja ostujõuliste inimesteni.

Miks turundada just Inforegistris

✔ 2,9 miljonit lehekülgede vaatamist kuus
475 000 külastajat kuus (70% Eesti tööealisest elanikonnast)

Inforegistri külastajad on:
ettevõtlikud ja otsuseid tegevad isikud – võimalikud kliendid, partnerid, töötajad
✔ motiveeritud lahenduse otsijad – otsivad juba ise veebist infot isiku, ettevõtte, toote või teenuse kohta

Ainus äriportaal Eestis:
✔ kus ettevõtjad saavad oma firma profiilile unikaalse välimuse anda
✔ mida saab kasutada nii krediidi-, ostu-, müügi- kui ka turundusjuhtimises
✔ kus kümnete reklaambännerite asemel kuvatakse korraga vaid 1-2 firma reklaame
✔ kus iga artiklit toetab andmete jõud

Inforegistri külastajate statistika 2018. a seisuga (Google Analyticsi ja Search Console’i andmete põhjal)

Kuidas bränditurundus Inforegistris Sulle kasu toob

Bränditurundus Inforegistris aitab Sul näidata oma firma unikaalset nägu, leida uusi kliente, partnereid ja töötajaid.
Võrreldes tavareklaamidega saad bränditurunduse abil genereerida vähemalt 3x rohkem müügivihjeid. Timber AS-il aitas bränditurundus tõsta kodulehe külastatavust lausa 3600%.

Bränding Inforegistris - täpselt sihitud turundussõnumid

Täpselt sihitud turundussõnumid

Bränditurundusega saad kõnetada just neid inimesi, kes Su ettevõtte või teiste samas valdkonnas tegutsevate firmade kohta taustainfot otsivad. Külastajad on ostuvalmidusega motiveeritud vaatajad.
Usaldusväärsuse kasv

Usaldusväärsuse kasv andmete jõul

Inforegistri ärimeedia ja raportite oluline osa on äritausta info ettevõtete kohta. Lugejale lisab kindlustunnet sõltumatu Krediidiskoor (täpsusega 99,5%) iga ettevõtte brändikuvandi ja sisuturunduse artiklite kõrval.
Inforegistri brändinguga oled nähtav

Rohkem silmapaare

Oled koos meie soovitustega nähtav ka neile, kes uurivad Su konkurentide kohta. Lisaks levivad uudised ka sotsiaalmeedias ning uudiskirjadega.
Bränditurundusega parem nähtavus Google'is

Parem nähtavus Google’is

Tänu Inforegistri portaali väga suurele külastatavusele ja kõrgetele positsioo­nidele Google’i otsingu­tulemustes tulevad Inforegistri sisuturunduse artiklid ja firmade profiilid välja Google’is esimeste seas.
Bränditurundus toob brändi tuntuse kasvu

Brändi tuntuse tõus

Firma kohta taustainfot otsivad kasutajad jõuavad läbi Google’i või teiste kanalite kõige tõenäolisemalt just Inforegistrisse. Bränditurundus Inforegistris võimaldab Sul mõjutada, mida külastajad Su ettevõtte kohta näevad.
Bränditurundus Inforegistris on mõjusam teistest kanalitest

Mõjusam turundusest teistes kanalites

Bränditurundusega ettevõtete profiilidel ja sisuturunduse artiklite juures ei kuvata tähelepanu hajutavaid reklaame teistelt firmadelt. Sisuturunduse artiklid koos kasuliku taustainfoga aitavad genereerida vähemalt 3x rohkem müügivihjeid kui tavareklaamid üksinda.

Bränditurundus Inforegistris

Eristuv firma profiil (bränding) kasvatab müüki

Inforegister pakub ettevõtetele ainulaadest võimalust kujundada oma ja ka konkurentide profiilid inforegister.ee keskkonnas.

Sul on võimalik tellida 5 bänneriala oma firma ja teiste ettevõtete vaba pinnaga profiilidele inforegister.ee lehel. Nii saad kõnetada nii enda kui ka konkurentide profiilide külastajaid ja seeläbi oma tuntust ning müüki suurendada. Ettevõtte profiili kujundamine on suurepärane viis eristuda ja jääda silma neile, kes Inforegistris konkreetses valdkonnas tegutsevate firmade tausta kontrollivad, et ostuks või koostööks valmistuda. Vaata näiteid kõrvalolevast videost.

Brändingu hind on väga taskukohane ja sõltub eelkõige ettevõtte suurusest ning sellest, mitmel müügis oleval profiilil soovid oma reklaame näidata.

Tööandja brändi tugevdamine toob head töötajad

Tõsta esile enda kui hea tööandja brändi ja leia uusi töötajaid. Aitame Sul luua oma firma tugevusi rõhutava profiili ja anname ligipääsu piiramatul arvul töökuulutuste lisamiseks. Samal ajal aitab töökuulutustele tähelepanu tõmmata nutikas reklaamilisa ettevõtte profiilil Inforegistris. Vaata tööandja brändi näiteid PartnerWebi lehel ja Inforegistri profiilil.

Inforegistri brändingu kliendid, kes on oma firma profiilile unikaalse välimuse andnud, saavad Inforegistri tööportaalis Partnerweb avaldada piiramatult töökuulutusi.

Sisuturundus ärimeedias tõstab firma usaldusväärsust

Ligi 80% inimestest hindavad enne otsuse tegemist võimalust lugeda reklaami juurde ka firma tausta kohta. Läbimõeldud artiklid ja sisuturundus on selle info pakkumiseks üks efektiivsemaid mooduseid.

Inforegistril on sisuturundusartiklite avaldamiseks olemas hästi toimiv ärimeedia kanal ja Eesti äriportaalidest suurim hulk vaatajaid. Võrreldes tavameediaga ei kuvata Inforegistri sisuturunduse artiklite juures tähelepanu hajutavaid reklaame teistelt ettevõtetelt. Sisuturunduse artikleid Inforegistris on täiendatud lugejale kasuliku taustainfoga, mis tõstab firma usaldusväärsust ning aitab gene­reerida vähemalt 3x rohkem müügivihjeid kui tavareklaamid üksinda. Vaata näiteid.

Sisuturundusartikleid saavad eelisjärjekorras tellida ettevõtted, kes annavad oma firma profiilile unikaalse välimuse (bränding). Brändingu tellijatele on sisuturundusartiklid olenevalt paketist kas hinna sees või soodushinnaga.

Reklaam Inforegistris aitab jõuda õigete inimesteni

Inforegister.ee keskkond võimaldab Sul oma reklaamidega igakuiselt jõuda sadade tuhandete ettevõtlike inimesteni. Inforegistri külastajatel on tihtipeale 2 rahakotti: ettevõtte oma ja isiklik. Seega sobivad lehele hästi reklaamid, mis tutvustavad:

 • erinevaid ettevõtetele suunatud tooteid ja teenuseid,
 • luksustooteid ja eksklusiivbrände (nt riided, kellad, autod, kinnisvara),
 • teenuseid (nt reisid, iluprotseduurid, SPA paketid).

Reklaami näidatakse Inforegistri lehel läbivalt: vahelehtedel (nt otsingutulemused) ja vabadel ettevõtet profiilidel. Inforegistri klientidele ja ettevõttele unikaalse profiili (brändingu) tellijatele on üldreklaam Inforegistris tavahinnast 50% soodsam!

Juba 3000+ brändijat kasutab konkurentsieelist

Bännerite paiknevus, mõõdud ja nõuded reklaamidele

Kliki "+" märkidel, et tutvuda bännerite mõõtude, paiknevuse ja reklaami tehniliste nõuetega.

Bännerialad ettevõtete profiilidel

 Mõõdud
(laius x kõrgus pikslites)
Maht
1. Sitehat1600 x 600 px *400 kB
2. Küljebänner300 x 250 px250 kB
3. Torn 1190 x 400 px150 kB
4. Torn 2190 x 400 px150 kB
5. Torn 3190 x 400 px150 kB

Sitehat-bänneri mõõtude kirjeldus asub siin.

Reklaambännerite alad - Bränditurundus Inforegistris ja branding ettevõtte profiilil

Lubatud formaadid ja failide testimine

 • Inforegistri lehel on võimalik näidata GIF-, JPG-, FLASH- või HTML-formaadis reklaambännereid.
 • Palume saata reklaamifail testimiseks tavabännerite puhul vähemalt 2 päeva ja HTML-formaadis bännerite puhul vähemalt 3 päeva enne reklaami ilmumist.

Bänneri link

 • Bännerile klikkides peab URL avanema uues aknas – bännerile tuleb määrata target_blank.

Heliga reklaamid

 • Kui reklaamile lisatakse helilõik, siis peab reklaambänner olema varustatud nupuga, mille kaudu on võimalik heli välja või sisse lülitada. Vaikimisi reklaamil heli puudub.

FLASH-formaadis bännerid

 • FLASH-formaadis bänneri sisse tuleb getURL parameetiks kirjutada clickTAG ja publish settings kuni Flash Player 9 (k.a).
 • FLASH-bänneril ei tohi olla läbipaistvat tausta. Selleks tuleb teha Flash-programmis kõige alumisele layer‘ile eraldi taustakiht (drawing object, symbol, pilt vm). Flashis stage‘ile värvi omistamisest ei piisa, sest bännerite haldusprogramm loeb selle läbipaistvaks.
 • Soovitame FLASH-formaadis bännerile valmistada ka alternatiivne JPG- või animeeritud GIF-formaadis bänner,  et bänner oleks nähtav ka neile, kellel Flash Player puudub.
 • Reklaam ei tohi olla eksitav ja liikuvates reklaamides ei tohi kaadrite vahetus tekitada vilkumist kiiremas tempos kui üks kaader sekundis.
 • Register OÜ jätab endale õiguse mitte avaldada reklaame, mille puhul on tuvastatud vastuolu kehtivate õigusaktidega või mis ei vasta reklaamide avaldamise headele tavadele. Register OÜ jätab endale õiguse keelduda reklaami avaldamisest ka muudel põhjustel, kui peab seda vajalikuks.
 • Tellija vastutab avaldamiseks esitatud materjalidel nõutavate autoriõiguste ja muude õiguste olemasolu eest ning kannab ise eeltoodud õigustega seotud kulud. Samuti kinnitab reklaamitellija, et reklaam vastab Eesti Vabariigi seadustele ning selle vastu eksimise korral kannab kõik kaasnevad kulud reklaami tellija. Register OÜ jätab endale õiguse eemaldada Inforegistrist mistahes kasutajaid ja/või kasutajafunktsionaalsust kahjustavad või häirivad reklaamid.

Bränditurundus Inforegistris

Jäta oma kontaktandmed ja võtame Sinuga peagi ühendust.