Inforegister.ee – aitame numbritest ja andmetest aru saada

Meie andmed ja mudelid aitavad parandada äriotsuste kvaliteeti, suurendada müüki ja vähendada äririske.
Inforegister.ee on valmislahendus müügiproffidele, krediidihalduritele ja ettevõtete omanikele otsuste tegemiseks. Raportid, graafikud ja analüütilised mudelid ei koorma Sind üle üksikute faktidega, vaid annavad vajalikke ajakohaseid teadmisi.

Inforegistri blogist leiad juhised, et teaksid, mida Inforegister.ee portaali abil ettevõtte tausta kontrollides silmas pidada. Loe siit: „Soovituslikud juhised ettevõtete hindamiseks müügiesindajatele ja krediidikontrolleritele”.

inforegister_v6rgustik

Tehinguid ei sõlmita mitte ettevõtete, vaid inimestega, kes neid juhivad! 

Juhatuse liikmete ja omanike võrgustikes on välja toodud nii endised kui ka praegused seosed ja võimalus jälgida ettevõtete liikumist. Võrgustike kaudu tuvastab lihtsalt nii pankrotimeistrid ja ettevõtete hülgajad, samuti leiab võrgustike kaudu leida uusi kliente, koostööpartnereid ja tarnijaid.

PAKETID JA LAHENDUSED

Anname andmete asemel teadmisi

Kui mõnda aega tagasi oli võtmepositsioonil see, kes omas kõige rohkem andmeid, siis nüüd on eelis neil, kes oskavad kogutud andmetest ka sisulisi teadmisi luua ja need reaalajas inimesteni viia. Inforegister.ee raportites on info juba omavahel seostatud ning arusaadaval kujul visuaalselt esitletud. Mudelite ja skooride väljatöötamisel teeme koostööd maailmatasemel teadlaste ja analüütikutega.

PAKETID JA LAHENDUSED

inforegister_seosed_0
inforegister_riskiskoor

Ära tee otsuseid aegunud info ja teadmiste põhjal

Maailm meie ümber muutub iga päev ning inforegister.ee-ga hoiad ettevõtetel ja isikutel kätt pulsil. Meie andmed uuenevad igapäevaselt ning ettevõtete maksejõuetuse tõenäosust prognoosivat riskiskoori arvutatakse automaatselt üle iga 24 tunni tagant. Seire abil oled aga kursis oluliste sündmustega, olgu selleks siis juhatuse liikme vahetus, varade ost/müük, ühinemised või makseraskuste teke.

PAKETID JA LAHENDUSED

Aeg on raha 

Inforegister.ee on online-rakendus, mis ei sõltu tööaegadest ja riigipühadest. Kasutajana on Sul piiramatu 24/7 juurdepääs ning Sa ei pea ootama tunde või isegi päevi, et saada andmeid või teadmisi äriotsuse tegemiseks.

PAKETID JA LAHENDUSED

inforegister_avaleht

Otsi isikut või ettevõtet

Sisesta juhatuse liikme või ettevõtte nimi:


computer

 

 

Telli meie uudiskiri

Liitu meie uudiskirjaga, et hoida end kursis Register OÜ toodete uuenduste ja pakkumistega.