Krediidiskoor on saadaval järgnevates äritarkvarades

Loe lähemalt iga äritarkvara kohta, kuidas saab Krediidiskoori seal kasutada ja millised lisavõimalused sellega veel kaasnevad. Kui juba kasutad mõnda allpool toodud tarkvaradest, siis tuleb Krediidiskoori funktsionaalsus tarkvaras lihtsalt aktiveerida

null

Excellent Business Solutions AS

Enam kui 20 000 Eesti ettevõtet on usaldanud osa oma igapäevasest tegevusest Excellenti hoolde, kes vastutab selle eest, et ettevõtete raamatupidamine, palgaarvestus, logistika, kliendihaldus, ärianalüüs ja müük toimiks laitmatult. Excellent on suurima kasutajate arvuga äritarkvara pakkuja Eestis, tegutsedes siin aastast 2002. Excellenti poolt pakutav äritarkvara on Eestis tuntud ka nime all Books, Books Pro või Standard ERP

Krediidiskoori pakett Books 8 äritarkvaras

Krediidiskoori pakett koosneb kolmest põhikomponendist Books 8-s ja ühest lisavõimalusest, mille eesmärk on muuta lihtsamaks kliendibaasi haldus, krediidijuhtimine ja võlglastega tegelemine. Lisaks Krediidiskoorile saavad Books 8 kasutajad otse tarkvarasse Eesti ettevõtete põhiandmed ja võlahaldusteenuse. Lisavõimalusena saavad kõik Books 8 kasutajad kasutada ka Inforegistri omanike- ja ärivõrgustikke, krediidiraporteid ja vaadata ettevõtete finantsandmeid detailsema taustakontrolli tegemiseks. Inforegistri mugavaks kasutamiseks on loodud Books 8-s otselingid Inforegistrisse.

Hinnakiri

null

Infovara OÜ

Infovara on Eestis ainuke konsultatsioonifirma, mis on täielikult pühendunud ärianalüüsi tervik- lahendustele. Infovara tugevuseks on suured kogemused majandustarkvara ja ärianalüüsi platvormide seostamisel, et koguda kogu ettevõtte info ühtsesse juhtimissüsteemi. Infovara missiooniks ongi aidata kõigil Eesti ettevõtetel vastu võtta õigemaid juhtimisotsuseid.

Krediidiskoor ja võlglaste töölaud

Infovaraga koostöös pakume QlikView ärianalüüsi tarkvaras Krediidiskooril põhinevat Võlglaste töölauda, mis annab kohese ülevaate ohus olevatest arvesummadest kliendi, maksetähtaja ja riskiklasside lõikes. Võlglaste töölaud aitab tõhusamalt juhtida rahavoogusid, sest võimaldab prognoosida tõenäolisi ja ebatõenäolisi laekumisi.

null

Bevira OÜ

Bevira on äritarkvara pakkuv ettevõte, mis reaalselt kliendiga kaasa mõtleb ja kliendil oma protsessid seeläbi efektiivseks muuta aitab. Bevira terviklikus äritarkvaras on firma põhiprotsessid ja raamatupidamine mugavalt ühes tarkvarasüsteemis.

Krediidiskoor Bevira äritarkvaras

Bevira kliendid saavad kasutada Krediidiskoori Bevira äritarkvaras läbivalt 5-s kasutuskohas, et oleks lihtsustatud koostöö tegemine maksejõuliste ja usaldusväärsete klientidega, saaks määrata õigeid müügitingimusi ja saada ülevaade maksmata arvetest riskiklasside kaupa.

null

Sysdec AS

Sysdec on tarkvarafirma, kes lisaks SAF arendamisele ja programmeerimisele tegeleb ikka rohkem programmi juurutamise, koolitamise, klienditoe ja hooldusega. Sysdeci eesmärk SAF turustamisel on lisaks võimalusterohkele majandustarkvarapaketile pakkuda kliendile kindlust ja turvatunnet - alates soovitustest arvutustehnika muretsemisel kuni sujuvalt töötava majandustarkvara hoolduseni välja.

Krediidiskoor ja võlgade info SAF äritarkvaras

Krediidiskoori saab SAF tarkvaras kasutada otse kliendikaardil koos avaliku sektori võlgade ja teadaolevate erasektori võlgade infoga. Lisaks saab otse tarkvarast liikuda ka Inforegistri äriinfoportaali detailsema taustinfo saamiseks.

null

Iitee OÜ

IITEE OÜ pakub logistkahalduse tarkvara, mis sobib ideaalselt väikestele ja keskmise suurusega logistikaettevõtetele. Planlogiga on logistika ettevõtetele vajalik info kõik ühes kohas, saab hallata tellimusi, korraldada vedusid, arveldada ja analüüsida tulemusi.

Krediidiskoor Planlogi äritarkvaras

Krediidiskoori funktsionaalsus on kirjeldamisel...

Isolta Baltic OÜ

Isolta Baltic OÜ

Isolta on pika ajalooga ja usaldusväärne Soome tarkvarafirma, mis pakub väikeettevõtjatele lihtsat ja kasutajasõbralikku finatsjuhtimise lahendust. Isolta abil on võimalik saata arveid, hallata kliendi- ja tootebaasi ning saata raamatupidajale kõik vajalikud müügiraportid. Tänase seisuga kuulub firma kliendibaasi üle 30 000 aktiivse kasutaja Eestist, Soomest, Rootsist, Lätist ja Saksamaalt.

Krediidiskoor Isolta äritarkvaras

Isolta tarkvaras on klientidel võimalik kasutada Krediidiskoori ja Inforegistrist pärinevaid firmade põhiandmeid.

Autorsoft tarkvaras Krediidiskoor

Autorsoft (Voo OÜ)

Autorsoft on eestimaine tarkvara auto- ja tootmisettevõtetele. Autorsofti tarkvara luuakse täpselt tellija soovide järgi. Autorsoft majandustarkvara kasvas välja Autoringi kauplusest, kuna turul oli suur nõudlus eritarkvara järele ning turul ei olnud terviklikku eestimaist, majandusalast tarkvara paketti. Programm, mis haldaks varuosade tellimusi, klientide remondiajalugu, võimaldaks raamatupidamist ning samuti varade haldust. Need kõik ja rohkemadki võimalused on tänaseks päevaks välja arendatud Autorsoft programmis.

Krediidiskoor, võlgade info ja muud andmed Autorsoftis

Autorsofti tarkvaravaga on võimalik pärida ettevõtte andmeid, maksuvõlgasid, Krediidiskoori ja muid andmeid, mida Inforegister väljastab. Uue ettevõtte lisamisel piisab ainult nime kirjutamisest ja Inforegistri andmete alusel täidetakse kliendi andmed automaatselt. Soovi korral on võimalik näiteks keelata võlgnikule või kõrge Krediidiskooriga ettevõttele müük või auto remontimine.

Krediidiskoor Klienditugi OÜ äritarkvaras

Klienditugi OÜ

Klienditugi OÜ on Eesti ainuke professionaalne ärikliendimüügi agentuur, kes aitab 2007 aastast alates ettevõtetel arendada olemasolevaid ja luua uusi ärikliendisuhteid Eestis ja mujal riikides! Klienditugi on abiks müügi- ja turundustegevustega, et tõhustada müüki äriklientidele (B2B). Ettevõte pakub oma teenuseid terviklahendusena kui ka üksikute osadena.

Krediidiskoor, ettevõtte põhiandmed ja kontaktid Klienditoe tarkvaras

Inforegister ja Klienditugi AS alustasid koostööd, et tuua Kliendihalduse tarkvara kasutajateni uued võimalused. Need lihtsustavad kliendibaasi ajakohasena hoidmist, krediidiotsuste langetamist ja loomulikult ka uue müügi tegemist. Tegu on nutika ja uue põlvkonna lahendusega, kus tarkvaraväline äriinfo ja andmed, mida kasutajad on varasemalt pidanud käsitsi koguma ja sisestama, on nüüd automaatselt olemas.

Kui teie poolt kasutatavat äritarkvara ei ole täna siin nimekirjas või teenus ei ole veel valmis, siis võtke meiega ühendust ja leiame teile seniks sobiva lahenduse meie teiste teenuste hulgast