REGISTER API toob äriinfo ühest kohast ja seostatult

REGISTER OÜ rakendusliides (API) on teenus lingitud avaandmete ja äriinfo saamiseks Inforegistri platvormilt reaalajas või päringuga. Erinevatest riiklikest ja eraallikatest pärinev info jõuab kiiresti ja mugavalt otse ettevõtjani: näiteks ettevõtete maksu- ja muud võlad, majandusaasta aruannete info ja ka ülevaade tasutud maksudest, ettevõtte juriidilistest andmetest ning juhatuse liikmetest. 

R_kilp-1

Maanda krediidiriske 

Sinu töötajad kulutavad aega andmete kogumisele, töötlemisele ettevõtete krediidiväärilisuse hindamiseks ja ikkagi võib juhtuda, et midagi jääb märkamatuks. Kasuta KREDIIDISKOORI, et ennetada krediidikahjusid kiirelt, tõhusalt ja vähese vaevaga, st ajakohastele andmetele tuginevat automaatset taustakontrolli.

Korrasta ja uuenda oma kliendibaasi 

Uuenda ja täienda oma kliendibaasi andmeid ja oled kindel, et Sinu töötajad ei pea kulutama aega puudulike andmete täiendamisele, vaid saavad keskenduda müügile.

PAKETID JA LAHENDUSED

ATT017
ATT011

Toeta oma müüki ja turundust

Kasuta Register OÜ andmeid, et saada uusi müügivihjeid, ning kasuta andmeid olemasolevate klientide segmenteerimiseks.

PAKETID JA LAHENDUSED

Tee e-kanalitega mugavamaks enda ja oma klientide elu

Seo oma äriklient automaatselt tema ettevõtetega. Sinu äriklient saab valida, millise oma ettevõtte alt soovib ta lepingut sõlmida ning ei pea selleks eraldi lisatoiminguid tegema.

PAKETID JA LAHENDUSED

ATT018
ATT016

Varusta oma infosüsteem täislahendusega

Kasuta Register API andmeid ja analüütikat, et muuta ettevõtte äriprotsessid efektiivseks ning tõhusaks. Tänu linkandmetele on võimalik teha „rätsepatööd“ – luua Sinu ettevõttespetsiifilisi seoseid ja lahendusi.

PAKETID JA LAHENDUSED

Telli meie uudiskiri

Liitu meie uudiskirjaga, et hoida end kursis Register OÜ toodete uuenduste ja pakkumistega.