REGISTER API toob äriinfo ühest kohast ja seostatult

REGISTER OÜ rakendusliides (API) võimaldab masinloetaval kujul saada enda süsteemidesse äriinfot Inforegistri platvormilt – reaalajas uuendustega või päringuga. Erinevatest riiklikest ja eraallikatest pärinev info jõuab kiiresti ja mugavalt otse ettevõtjani. ja muud võlad, majandusaasta aruannete info ja ka ülevaade tasutud maksudest, ettevõtte juriidilistest andmetest ning juhatuse liikmetest.

REGISTER API väljastab hulgaliselt ka analüütikat (KPI) nii Eesti kui rahvusvaheliste ettevõtete kohta.

R_kilp-1

Maanda krediidiriske 

Sinu töötajad kulutavad aega andmete kogumisele, töötlemisele ettevõtete krediidiväärilisuse hindamiseks ja ikkagi võib juhtuda, et midagi jääb märkamatuks. Kasuta KREDIIDISKOORI, et ennetada krediidikahjusid kiirelt, tõhusalt ja vähese vaevaga, st ajakohastele andmetele tuginevat automaatset taustakontrolli.

Korrasta ja uuenda oma kliendibaasi 

Uuenda ja täienda oma kliendibaasi andmeid ja oled kindel, et Sinu töötajad ei pea kulutama aega puudulike andmete täiendamisele, vaid saavad keskenduda müügile.

KOMPLEKTEERI PAKETT

ATT017
ATT011

Toeta oma müüki ja turundust

Kasuta Register OÜ andmeid, et saada uusi müügivihjeid, ning kasuta andmeid olemasolevate klientide segmenteerimiseks. Valikus on ka enam kui 80 riigi ettevõtted üle maailma.

KOMPLEKTEERI PAKETT

Tee e-kanalitega mugavamaks enda ja oma klientide elu

Seo oma äriklient automaatselt tema ettevõtetega. Sinu äriklient saab valida, millise oma ettevõtte alt soovib ta lepingut sõlmida ning ei pea selleks eraldi lisatoiminguid tegema.

KOMPLEKTEERI PAKETT

ATT018
ATT016

Varusta oma infosüsteem täislahendusega

Kasuta Register API andmeid ja analüütikat, et muuta ettevõtte äriprotsessid efektiivseks ning tõhusaks. Loo uusi tooteid ja täienda lisaväärustega olemasolevaid.

KOMPLEKTEERI PAKETT

Telli meie uudiskiri

Liitu meie uudiskirjaga, et hoida end kursis Register OÜ toodete uuenduste ja pakkumistega.